Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć!
Wytłumaczcie mi Miraski jak to jest, że za każdym razem kiedy wyjeżdżam na wakacje do znajomych w Niemczech to dla tamtejszych dziewczyn jestem atrakcyjny, a jak wracam do Polski to ogólnie #przegryw i #tfnogf? Z Niemkami jakoś jestem w stanie rozmawiać o "dupie maryny" całą noc, daje radę je poderwać, odbieram wrażenie, że dziewczyna też się stara. Niedawno na imprezie gościliśmy Polkę, która urodziła się w Niemczech i... przegadałem z nią cały wieczór, a przy wyjściu usłyszałem, że jestem "beste polnische Mann". :> Wiedzą, bo im to tłumaczyłem, że w porównaniu do nich to jestem biedakiem (jeszcze studenciak), więc na pieniądze nie lecą, a do tego z wyglądu jestem mierny - ratuje mnie tylko wzrost (>190 cm here). A w Polsce zero powodzenia plus po ostatnich kilku randkach #tinder mam dość spotkań na najbliższy rok. () Dziewczyny na spotkaniu na moje pytania odpowiadają półsłówkami, o nic nie pytają... tak jakby przyszły tylko po to, żeby się nie nudzić w domu. Czego to jest kwestia? Języka? Kultury? Wychowania? Tindera? Mojego przegrywu? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@justynadfrutka: Jak to wypraszasz sobie, przecież napisałaś że lecisz na kasę stwierdzeniem:

jeśli chłopak jest przysłowiowym "gołodupcem" to naprawdę nie jest za ciekawie.


Ludzie w III liceum nie mieli często kasy, a i tak się spotykali. P--------z, chodzi ci tylko o pieniądze. Czemu facet nie może być gołodupcem, a dziewczyna kasiasta? Podwójne standardy czy jak?
  • Odpowiedz
OP: @justynadfrutka No ale to dziewczyna szuka portfela czy czegoś więcej w wieku 18 lat? Jeszcze jak studiuje tak samo jak ja to chyba nie oczekuje ode mnie zabezpieczania teraźniejszości, przyszłości i ilość pieniędzy nie powinna być kryterium, tymczasem odbieram wrażenie, że tak nie jest.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Już tłumaczę: W Polsce większość dziewczyn/kobiet w pierwszej kolejności leci na hajs. Im lepiej(a właściwie im drożej) wyglądasz tym lepiej będzie Ci się z nimi gadało.Jesteś biedny? Sorry, friendzone. Jesteś bogaty? Przebierasz w polkach, a potem i tak wybierasz ukrainkę czy białorusinkę, bo są bardziej ogarnięte w życiu rodzinnym i nie zachowują się jak j----e księżniczki o które musisz się starać dzień i noc, a jeśli nie będziesz tego
  • Odpowiedz
ale jeśli chłopak jest przysłowiowym "gołodupcem" to naprawdę nie jest za ciekawie. A co do drugiego zdania to sobie wypraszam.


Zapiekło k---ę łasą na pieniądze? xD

@justynadfrutka:
  • Odpowiedz
@Orzechowe: dokładnie tak, to, że Polki lecą na pieniądze to bzdura.
Polak może mieć pieniędzy jak lodu a i tak przegra z gołodupcem z Indii 160 w kapeluszu którego Polka będzie chętnie utrzymywać i pozwalać mu na zdrady.
  • Odpowiedz