Wpis z mikrobloga


#przygodydantego


Hey dzieci jeśli chcecie,
Zobaczyć poków las,
Przed ekran dziś zapraszam was.
I wykop włączcie,
Dzień zakończcie i usiądźcie,
Zaczynamy dla Was nowy klechd.

Dzień 29:

Ok, dwa dni odpoczynku wystarczy, ale żyd jednak taki straszny jak go malują. Ten jego hotel to chyba przez ch powinien być pisany. Robactwo, szczury, dziury, brak prądu. Chyba już lepiej by było spać pod gołym niebem. Cwel zasrany. I po czymś takim ja mam teraz dla niego #!$%@?ć? Jak ja się w to #!$%@?łem?

Zanim wyruszyłem pokręciłem się jeszcze trochę po mieście i nie uwierzycie kogo spotkałem - May.
Kawaleria przybyła
Nooo były sexy. Młoda taka napalona była, że myślałem, że mnie zgwałci od razu na ulicy, a jak zobaczyła mój nowiutki.... w przenośni, Pokenav to od razu mi się wpisała, żebyśmy mogli się częściej łapać na małe co nieco.
Numerek na numerek
Nie powiem, dziewczyna jest świetna. Może też się w niej zakocham? Zaraz potem wyzwała mnie do walki i powiedziała, że jak przegram to pójdziemy się seksić. Dobre. Ale ja nie z tych co dają dupy.
Niech się zacznie
Na pierwszy ogień poszedł Szeregowy i poradził sobie bez problemów z jej Wingullem. Jako drugiego wystawiła swojego startera - Treecko. Dałem więc Młodemu się pobawić. Był na straconej pozycji jako wodny kontra trawiasty, ale raz już wygrał. Chciałem zobaczyć jak sobie poradzi. Niestety trawiaste ataki były mocne i Młody nie dał rady, ale zmęczył nieco Treecko i Szeregowy dokończył dzieła.
Beat May... again
Tak czy inaczej poszliśmy się seksić. Miała wynajęty pokój w tym samym hotelu. Okazało się, że to mnie umieszczono w takim #!$%@? skrzydle, które ma iść do remontu, a reszta obiektu to palce lizać. Nie... jak ja no tylko sobie znowu porozmawiam Prezesem to taką sztukę mu #!$%@?ę, że się nie pozbiera. Resztę dnia i nocy spędziliśmy w łóżku, a także obok niego, pod nim, nad nim oraz na kuchennym stole, w łazience i znów na stole, a potem znów w łóżku. Cztery razy po dwa razy, osiem razy raz po raz o północy ze dwa razy i nad ranem jeszcze raz. Byłem wyczerpany, ale laska jest nieziemska. Chyba się jednak zakochałem.

Astrologowie ogłaszają noc miłości.
Dante fall... in love.

W następnym odcinku:
- Odkrycie sposobu na mgłę.
- Podróż do Dewford Town.
- Inwigilacja i rodzinna drama.
  • 4