Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie uprawiam seksu ze swoją dziewczyną od 2 lat, bo ma infekcję bakteryjną której nie może do końca wyleczyć, bo to ponoć powszechne i ciężko się leczy. Można by powiedzieć że żyjemy w białym związku gdyby raz na miesiąc lub 2 nie zrobiłaby mi oralnie. Dużo się mówi o wadach przygodnych seksów a ja tu wspomnę o wadach posiadania stałej partnerki. Na anala nawet ją namawiałem ale nie zgadza się, zresztą i tak to kwestia czasu jak dostanie i tam infekcji. Chu*** jest ale co zrobisz, nic nie zrobisz, jak ją rzucę to będę ##!$%@? bo porzucił dziewczynę w chorobie a jak nawet ją rzucę to przyszła dziewczyna się o tym dowie i nie będzie chciała mnie znać. Całe życie ruchałem tyle co kot napłakał a jak już w końcu znalazłem dziewczynę to dalej nie rucham #jprdl

#gorzkiezale #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 32
  • Odpowiedz
Prezes : Mam podobny problem jak op ale z drugiej strony, tj ja jestem chory. Od ponad 6 lat walczę z #!$%@? citrobacter koseri, nawet nie wiem gdzie to złapałem bo seks uprawiam od dwóch lat, ofc w gumach. Kilka przebytych kuracji antybiotykowych, spokój na miesiąc-dwa i powrót problemu. Siedzi mi to w prostacie, ciężko wyleczyć i została mi jedynie opcja hospitalizacji i ciężkie antybiotyki, a satysfakcja z seksu niewielka jak sprzęt
  • Odpowiedz
Czy lekarz Twojej dziewczynie przepisuje jakieś specjalne żele na codzien do higieny intymnej? Nie jestem jakaś specjalistka, ale wyglada mi to na problem z utrzymaniem odpowiedniej flory bakteryjnej. Sama miałam tak raz z przemęczenia i Twoja dziewczyna z tego co mówisz ma przewlekłe. Ja wierze, ze dziewczyna moze mieć taka słaba kondycję, ale jednak lekarz tutaj chyba cos spierniczyl.
  • Odpowiedz
BiałkowaBabcia: Zaciagnij ja do lekarza medycyny mongolskiej np na zelaznej w warszawie i ona Ci powie czy to rzeczywiscie kest nueuleczalne czy tylko nasi szarlatani i naciagacze w bialych kitlach nie potrafia tego wyleczyc

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
BezwzględnyŻul: daj sobie spokój, ja byłem ze swoją 5 lat i do dziś nie wiadomo co jej dolega. Seks jakieś 3 razy w roku, bo zawsze ból nie do wytrzymania. Chodziliśmy po lekarzach, ale mam wrażenie, że gdyby nie ja, to w ogóle by ją temat nie interesował. Żyłem z wyrzutami sumienia, że razem przez to przejdziemy i nie mogę jej zostawić tylko ze względu na seks. W końcu się #!$%@?łem,
  • Odpowiedz