Wpis z mikrobloga

@PepeXD: Wszyscy wiemy, ze tv stoi na niskim poziomie. Wieczorami, bo tylko wtedy oglądamy można trafić niezłe filmy: wczoraj Uśpieni, kilka dni temu Seksmisja, Gwiezdne Wojny, w piątki leciał Harry Potter. Ja wiem ze to starocie, ale my już swoje lata mamy i takie kino mi odpowiada. milionerów można obejrzeć a przed chwila był 1 z 10.
  • Odpowiedz
  • 2
@PepeXD a np od jakiegoś czasu oglądam w wolnych chwilach starsze odcinki top gear na BBC brit, bo w kółko powtórki lecą. TV to nie tylko trzy kanały i Trudne Sprawy na okrągło.
  • Odpowiedz
@Majku_: mnie właśnie zaskakiwało, że jak gdzieś w większym gronie się spotykaliśmy, to wielu znajomych się zachwycało jakimś The Voice of Poland, Mam Talent i zamiast pogadać, to siedzieli, oglądali i komentali.
@ab11823: jak się przeprowadziłem i nie miałem w nowej chacie telewizora, odzwyczaiłem się od jego posiadania :)
Wszelkie filmy jakie zapragnę są w internecie w dowolnym momencie, nie ma reklam, poza tym mogę w dowolnej chwili
  • Odpowiedz
XXI wiek a ludzie dalej ogladaja telewizję


@kalisiak: tu nie chodzi o wiek, w którym żyjemy, a wiek ludzi, którzy telewizję tak chętnie oglądają.

Sytuacja sprzed kilku dni:
- 40-paro-letni pracownik zapodaje
  • Odpowiedz