Wpis z mikrobloga

Cześć motomirki!

Kupiłem kask nolana, ma on ta klapkę na n-com.
Generalnie jestem zielony jeśli chodzi o interkomy. Zależy mi tylko na tym aby można było słuchać muzyki z telefonu, odbierać polaczenia, słuchać komunikatów z navi.

Z tego co widzę n-com jest dość drogi, dlatego pytanie kieruje do was, czy ktoś miał styczność z tego typu interkomem? Jak to się sprawuje? I która wersje kupić najlepiej?

#motocykle
  • 6
@SanFable akurat n87 mi nie pasował i uwierz mnie juz po 20 minutach siedzenia w sklepie, mam model n86 -totalnie nie czuje go na głowie :)

No właśnie podoba mi się to ze ma to miejsce dedykowane.

Ciekawe jak z łącznościa z innymi interkomami?
@SanFable powiem ci ze sporo kasków mierzylem i jeszcze shark s900c był świetny ale niestety miał uszkodzona blende a nie produkują go już :(

No cena nie jest mała bo w sumie przewyższa koszta zakupu kasku.. ale jeśli ktoś zostaje przy tej marce to można zainwestować. Pozatym jestem ciekaw właśnie jak jakość tego wynalazku..
Ja mam dwa kaski 104 evo i jestem nimi zachwycony. Bardzo wygodny. Na jednym mam b5 nolana a na drugim interphona 5 i to tylko dlatego że interphone ma uniwersalny interkom i można połączyć się z dowolnym interkomem. Zasięg między nimi to ok. 700m i moje subiektywne odczucie jest takie ze lepiej mi się jeździ i lepiej mnie słyszą ze zintegrowanym nolanem b5