Wpis z mikrobloga

Mirki, stresuje się. Za 4h mam egzamin a prowadzący na każdym terminie zalicza średnio tylko 2-3 osobom. :( Oby tym razem jakoś mi poszło .. #gorzkiezale
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 2
@aldrig pojadę po pączki i zapije jakimś winem, przynajmniej się odstresuje. Ale jestem zła bo jestem pewna że wykresy miałam dobrze, a ogólnie zadanie gdzie należy narysować wykresy chłodzenia jest najważniejsze i trzeba je dobrze opisać i zaliczyła osoba która nie potrafi narysować prostych wykresów teoretycznych czy do żelazo-cementyt.
  • Odpowiedz
  • 1
@vkzk Możesz pójść do prowadzącego i poprosić ładnie, żeby wytłumaczył Ci błędy :) Będziesz wiedziała czego wymaga a jak jakimś cudem się pomylił przy sprawdzaniu to może uda się zaliczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@evilekeye no i pójdę sprawdzić pracę, przecież napisałam że pójdę. Nie powiedziałam że nie tamta osoba nie umiała bez powodu, tylko wiem że nie potrafi robić do układów złożonych. Nie uważam też żeby normalnym było, że 2osoby maja po połowie punktów (maksymalnie 10) a cała reszta od 0 do 1 przy napisaniu co conajmniej 2zadan na 3. Nie mam w zwyczaju mówić że a ktoś zaliczył to z pewnością ściągał ale
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@zamgla ten prowadzący robi dużo terminów, prawdopodobnie kolejny za tydzień. Na moim wydziale to nagminna praktyka żeby zaliczyć niewielu osobom ale żeby cała reszta się nachodzila kilka razy
  • Odpowiedz
@vkzk: Ja dziś poznałem wyniki najważniejszego egzaminu w tym semestrze. Zdałem jako jedna z dwóch osób z całego roku (~55 osób). I to na czyste 4. Drugi szczęśliwiec dostał warunkowo 3, bo na Orgazmusa jedzie i potrzebował mieć zaliczenie w pierwszym terminie. :) Nigdy w życiu nie użyłem ściągi i ściągać nie potrafię.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@UowcaTroli mi zaczynają się telepac ręce i mam wrażenie że wszyscy na mnie patrzą, zazdroszczę osobom które potrafią bo ja nawet na g---o przedmiotach nie umiem
  • Odpowiedz