Wpis z mikrobloga

#overwatch
Ten tryb 3v3 świetnie pokazuje #!$%@?ą mentalność ludzi i jak zawsze lubią zrzucić winę na kogoś innego. Grałem sobie jako Rein, praktycznie przy każdej rundzie udawało mi się ubić dwóch przeciwników, a w międzyczasie te patałachy z mojego teamu skakały randomowo po całej mapie i umierały (drugi tank + healer) - po tym jak zostawałem sam, zwykle umierałem, bo mała mobilność, brak leczenia, no i rzeczywiście pro gejmerem nie jestem i te sprawy, a obaj okrzykiwali mnie n00bem, po czym wchodzili na ogólny czat meczu i jeszcze pisali przeciwnikom, że jestem n00bem i miernotą i że to wyłącznie moja wina, że nasz team przegrywa xD wtf.

Zupełnie nie potrafię zrozumieć co jest w głowie takiego człowieka, że samemu grając jak ostatnia miernota, ma czelność jeszcze innym, widocznie skuteczniejszym od niego, zwracać uwagę, że lamią.
  • 5
@Bialy_Mis: Toć ja wiem, po prostu mnie to denerwuje i ja się nie godzę na coś takiego. Trzeba zwracać ludziom uwagę, że takie postępowanie jest szkodliwe dla nich i dla wszystkich innych. Jeżeli jest szansa, że choć jedna osoba, która się tak zachowuje to przeczyta i się chwilę nad sobą zastanowi, to jestem zwycięzcą :P