Wpis z mikrobloga

Nie dziwi mnie że polacy są tak wysoko cenieni w #csgo gram trochę, ale nie śledze za bardzo sceny, ale pamiętam jaki hype był na tą grę we wszystkich wsiach i miastach, przecież w każdym domu chyba był piracki CS 1.6 w to się #!$%@?ło całe wakacje.
  • 30
  • Odpowiedz
@CCTVm8: nie mam czasu na szukanie randomowych ludzi. widze ze ty swiatowiec nawet ambasadora urugwaju znasz xd podwozi cie do domu nawet xd ide spac bo poczulem sie malutki xd dobranoc
  • Odpowiedz
@CCTVm8: pewnie jestem od ciebie starszy kolego wiec sobie daruj. na iem sie nie wybieram poki sa darmowe wejsciowki i musze walczyc o miejsce z gowniakami. #!$%@? jak potluczony a wystarczylo dac steama. zyj w tym swoim urojonym swiecie dalej ale nie zawracaj mi juz dupy bo takich mitomanow to w internetach na peczki
  • Odpowiedz
@CCTVm8: fotki w marcu w kwietniu jeszcze daj z maja u krolowej elzbiety xd a na teraz nie dasz nic wiec juz japa tam i cicho siedz bo gowno mozesz udowodnic. zdjecie z imprezy #!$%@? dowodem znajomosci xd
  • Odpowiedz
@Perlo: Też znam kubika i kilku innych ludzi. Ale nie chwalę się tym na wykopie, bo nie mam po co przedłużać e-penisa. Dlatego jak co to wiesz do kogo na kwadrat wbić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CptBrit: tu duzo osob kogos zna z polskiej sceny. ja tez pare osob poznalem z paroma robilem interesy ale nie robie z siebie boga ze zbajomosciami bo zadni mi to bliscy ludzie i nie plotkuje z nimi o #!$%@? ;) a kolega takiego wlasnie zgrywa jakby virtusi to jego przyjaciele byli ;)
  • Odpowiedz
@CeZ_: nie kazdy mowi tylko w jednym jezyku :). Powiem tak gralem z duzo iloscia szwedow i niemcow i u nich co 10 moze cos #!$%@? a co drugi polak odrazu atak. Gram na esea oststnio piereszy raz mialem polaka w teamie tak wyzywal wszystkich ze sie dac nie gralo
  • Odpowiedz