Wpis z mikrobloga

Dzisiaj głosowań nie będzie. Załatwiam sprawy związane z kradzieżą laptopa dziewczyny. Przy okazji mam prośbę do was wszystkich. Gdyby ktoś zobaczył jakąś aukcję używanego laptopa Samsung Ativ Book 2 (np270e5e-x04pl) wystawioną od dnia wczorajszego (w szczególności w okolicach Oświęcimia i Krakowa) to bardzo proszę o kontakt. Laptop był szary/srebrny, miał otarcie po lewo od touchpada i na spacji. Torba i zasilacz/ładowarka były czarne. Dzięki :)

#mirkoserial
  • 14
@Matt_888: sprawdzaj allego olx i okoliczne lombardy, właśnie tak odzyskałem laptopa mojego różowego. Nie zniechęcaj sie zbyt szybko, ja szukałem miesiąc :)
@Matt_888: Niestety znikoma szansa na odnalezienie sprzętu. Mnie i kumpla okradli z dwóch laptopów jakieś 3 lata temu w Krakowie (kupiłem laptopa w niedziele, we wtorek ukradli :)). Zgłosiliśmy sprawę na policji, ale oni również są bezradni. Pewnie poszły na części. Nawet ładowarki nam zostawili i odpięli myszki, dobre złodziejaszki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Matt_888: Chwytaj telefon i obdzwaniaj lombardy w Oświęcimiu, Libiążu, Chrzanowie, i gdzie tam jeszcze na tej drodze Lajkonika. No i oczywiście tak jak pisali powyżej, allegro, olx i gumtree obowiązkowo.

Oprócz tego powodzenia. Znalazłeś w końcu ten unikatowy numer seryjny (bo to w nawiasie wygląda jak po prostu kod specyficznej wersji modelu/wyposażenia)?
@cup12552 @akg_ Został w autobusie i ktoś sobie go zabrał wysiadając...

@meohaw Tak, numer seryjny znaleźliśmy i zostało wszystko zgłoszone na policji, więc jakby jakimś cudem gdzieś wypłynął albo gdybyśmy sami go na jakiejś aukcji czy w lombardzie znaleźli to do nas wróci.