Wpis z mikrobloga

Atak Klonów jest lepszy od takiego Przebudzenia Mocy


@Nicolai: Jak dla mnie nawet Mroczne Widmo jest lepsze od PM. Tam są albo kalki albo pomysły zupełnie z dupy ruchające fajne elementy Sagi we wszystkie otwory. W Mrocznym Widmie przynajmniej Lucas jakieś nowe pomysły miał i był tylko jeden #!$%@? Jar Jar a w PM każdy ma w sobie coś z Jar Jara.
Poniżej PM już jest tylko Holiday Special
Zanegowali zwycięstwo nad Imperium i cofnęli character development do czasu ANH. Leia nadal walczy, a Han wrócił do bycia szmuglerem...


@Nicolai: To się da wytłumaczyć - oto po ostatniej scenie w ep V, kiedy Luke i Leia patrzą na malejącego Sokoła na przytuleniu się nie kończy. I Kylo oto owoc tego nieświadomie kazirodczego związku. Taka bomba mogłaby tłumaczyć taki silny odruch ucieczkowy do ustalonej drogi życiowej u wszystkich zainteresowanych kiedy sprawa
@jast: czyli nie tylko ja odniosłem takie wrażenie :) Trupy ścielą się gęsto, Obi-Wan w sojuszu z Ventres vs Darth Maul i Savage, świetna szermierka Duku i wiele innych akcji.

@Reepo: Tak jak napisaliśmy, jeśli nie chce Ci sie oglądać od początku zacznij od 3 sezonu. Mroczne widmo przy tym wymięka, chociaż to bajka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@michal-: Rebels też sprawdzę

Poza tym najlepszy
Wypoks - @jast: czyli nie tylko ja odniosłem takie wrażenie :) Trupy ścielą się gęsto...