Wpis z mikrobloga

Kupiłem właśnie Joyo JF-08 Digital Delay w Guitar Center i po podłączeniu lampka jedynie miga po czym się wyłącza i we wzmacniaczu słychać jedynie świst.
Gwarancja czy jest coś co można sprawdzić bezinwazyjnie jeszcze (tak coby gwarancji nie stracić)?

#gitara #gitaraelektryczna
  • 14
  • Odpowiedz
@verlix: Przed wzmakiem.
Efekt podłączałem też zupełnie osobno i efekt ten sam, lampka się nawet nie załącza.
Zauważyłem że mruga kiedy wpinam i odpinam kabel na wejściu "in" przy teoretycznie załączonym efekcie.
  • Odpowiedz
@verlix: Z baterią to samo. Już napisałem do sklepu, zobaczymy co odpiszą.
Cholera z dwóch efektów które zamawiałem akurat na tym mi bardziej zależało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Swoją drogą przycisk true bypass chodzi jakoś tak lżej niż w innych kostkach które mam- też z klikiem ale dużo łagodniejszym, jakby na rolkach, nie ma tego trzasku i uczucia jakbym przełamywał jakąś blokadę, może to tu leży problem
  • Odpowiedz
@verlix: Ew może być problemem sam fakt że to właśnie efekt cyfrowy? Jestem prawdę mówiąc analfabetą jeśli chodzi o technikalia gitarowe, nie musi być on wpięty do pętli czy coś w tym stylu?
  • Odpowiedz
  • 0
@ChichyKun
Miałem tak kiedyś, że po załączeniu efektu dioda zapalala się na sekundę i efekt od razu się wyłączał. Za to na bateriach działał normalnie, kupienie zasilacza z większą ilością ma rozwiazalo ten problem.
Sprawdź czy na bateriach zadziała
  • Odpowiedz
@ChichyKun:
Nie powinno się używać do zasilania efektów cyfrowych i analogowych tego samego zasilacza (Chyba, że posiada oddzielne dwie sekcje). Również nie powinno zasilać się w ten sposób efektów w pętli i przed wzmakiem. Skoro piszesz, że problem występuje również na baterii to coś jest zepsute.
  • Odpowiedz