Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kocham jedną blondynkę, uroczą, inteligentną... ale wróciła do byłego, mimo że zarzekała się że z nim koniec, nie pożąda go, tylko są ze sobą z przywiązania bo przyjaciel. Nie przespaliśmy się, mimo że była naga dla mnie, zrobiłem jej palcówkę, mówiła że mnie kocha. I znowu jest z nim. Co zrobić?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 31
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli Tobie mówiła, że jest z nim, bo jest miły i się długo znają, to znaczy, że z Ciebie sobie chce zrobić drugiego bolca, takiego awaryjnego, jak z tamtym nie wyjdzie. W razie czego może powiedzieć, że wreszcie zakończyła ona biedna ten nieszczęśliwy związek i możecie być teraz razem na wieki Jak małpa, co się musi złapać drugiej gałęzi, zanim puści pierwszą. Jesteś naiwny, że jej wierzysz. W ogóle
  • Odpowiedz
PrzyczajonyKondon: @cierpliwyspawacz: @Nartenlener: @vauecki: @desthoff: @JustAnAir: @jarek____:

Panowie a co sądzicie o tym? http://www.wykop.pl/ramka/2459057/czemu-po-slubie-boli-glowa/

Jest to zabawne, ponieważ kobieta trzyma w otoczeniu kilku adoratorów którymi nie jest zainteresowana, uprawia seks z niezainteresowanymi związkiem alfami, czekając na innego alfę, z którym wejdzie w związek. Co ciekawe on nigdy się nie pojawia, ponieważ nie istnieje w przyrodzie, a wtedy kobieta decyduje się na zerwanie relacji seksualnej z alfa, dla
  • Odpowiedz
SamotnyMarzyciel: > #!$%@?ą to może nie, ale szukającą innych wrażeń kosztem ludzi wokół siebie jak najbardziej. Poza tym śpi z nim, spała z nim, chciała spać z Tobą... Nie daje Ci to do myślenia?

@tracheotomia: Nie udało się przeskoczyć jej z jednej na drugą gałąź, tyle że powiedzmy pokazałem się z gorszej strony z powodu problemów...

Może da się jeszcze ją przekonać? Czy to typ kobiety która jest tam
  • Odpowiedz
GwiezdnaPantera: > #!$%@?ą to może nie, ale szukającą innych wrażeń kosztem ludzi wokół siebie jak najbardziej. Poza tym śpi z nim, spała z nim, chciała spać z Tobą... Nie daje Ci to do myślenia?

@tracheotomia: Czy wszystkie ładne dziewczyny muszą się tak zachowywać? Ona nie ma żadnej świadomości co to znaczy kochać, jeśli nawet dała tą palcówkę, całowanie, mowienie o kochaniu i nagle wraca do byłego.

Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz