Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kocham jedną blondynkę, uroczą, inteligentną... ale wróciła do byłego, mimo że zarzekała się że z nim koniec, nie pożąda go, tylko są ze sobą z przywiązania bo przyjaciel. Nie przespaliśmy się, mimo że była naga dla mnie, zrobiłem jej palcówkę, mówiła że mnie kocha. I znowu jest z nim. Co zrobić?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 31
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@?, ja też kocham jedną dziewczynę od niecałych 4lat, byłem z nią, ale się posypało, więc jedyne co mogłem zrobić to olać to, bo nie chciałem patrzeć jak jest z kimś innym itd. Tobie też radzę to zrobić. Ciężko jak ja #!$%@?, ale to najlepsze wyjście. Poza tym widać, że coś czuje do byłego.
ŁadnaTowarzyszka: > Poza tym widać, że coś czuje do byłego.

@Yolocaust: Tyle czuje że jest przyjacielem, a nie chce być sama więc jest pod ręką. Jeśli kocha się jednego, potem drugiego, to znaczy ze sie nie kocha tego pierwszego na pewno. Nie musiałaby szukać innego, gdyby kochała tamtego. Po prostu wrocila do bezpiecznej przystani. Tak wiec jesli ja friendzone mimo ze byla naga ze mną i chciala sie kochać (debil,
PrzyczajonyObywatel: > Albo po prostu jesteś gościem "w razie czego" Jak nie wyjdzie z byłym to przez jakiś czas będzie z Tobą, jak się polepszy z tamtym to do niego wróci xD

@Yolocaust: To na jedno wychodzi. Ani więc nie kocha mnie ani jego, bo jak tak można lawirować między ludźmi i każdemu jeszcze p...ić że kocha?

Zaakceptował: sokytsinolop