Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki,

mam pytanie do #technologia #panasonic #smarttv #windows, mianowicie mam telewizor Panasonic TX-50DS630E oraz komputer z Win 8.1. Jeśli chodzi o streamowanie np. muzyki czy filmów z komputera do telewizora przez WiFi, nie ma z tym żadnego problemu (pic related), niestety chciałbym czegoś więcej, tj. wyświetlać cały obraz z kompa na telewizorze (funkcja "Project"). Windows aktualny. Wszystkie manuale w necie podają, że po kliknięciu Win+P powinienem mieć opcję podłączenia ekranu bezprzewodowego, niestety u mnie taka opcja się nie pojawia :(. Dodam, że na brata lapku wszystko śmiga.

P.S. W systemie mam dodany telewizor jako 2 urządzenia - serwer multimediów i urządzenie renderujące multimedia, natomiast telewizora jako telewizora nie mogę dodać, bo pyta mnie o PIN (nie mam pojęcia, jaki, żadnego nigdzie nie znalazłem, a próbowałem wszystkie, jakie mi do głowy przyszły, w tym SSID sieci) , czasami też nie pyta o PIN tylko wyświetla błąd o treści "w systemie windows nie ma profilu sieciowego dla tego urządzenia".

Z siecią PC łączy się za pomocą sticka TP-link tl-wn722n.

Spotkał ktoś się z czymś takim? Byłbym wdzięczny za pomoc, bo nadzieja mnie już opuściła.
Okles - Hej Mirki i Mirabelki,

mam pytanie do #technologia #panasonic #smarttv #wi...

źródło: comment_xU2HhDtya0jfEULo9h75Wcx2DcMw7DSB.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach