Wpis z mikrobloga

@sjs: i ogólnie to nigdzie nie umiem znaleźć info czy russ jest limitowany, niektórzy piszą że tylko dzisiaj, niektórzy że to zwykła karta moments, wiec przez cały czas bedzie

wiesz cos na ten temat?
@tomon69: będzie tylko dzisiaj w paczkach, jest limitowana jestem pewien tego na 100%

W koncu sam ich otworzyłem dzisiaj z 50 i było jedno wielkie gowno

Co do historycznych kolekcji, to zależy kogo potrzebujesz. Obecne sa chyba najtańsze, No ale nie wiem, czy potrzebny Ci Moncrief albo Bing... lepiej będzie wyrwać kogoś z team USA, albo zapolować na Diamentowego Cartera. Chociaż nie znam cen na PC ( ͡° ʖ̯
@sjs: pisz propozycje, jak jakaś będzie kusząca to zrobię lekką wyprzedaż niektórych i hajs się znajdzie

nie do zmiany raczej trójka russ-harden-lebron, jakbyś miał jeszcze jakieś inne propozycje to śmiało
@tomon69:

Najbardziej szczerze to proponuje Ci ukończenie historycznej dominacji i wzięcie darmowego diamentowego zawodnika ( ͡° ͜ʖ ͡°)

miałem dość długo tego Haywooda na ławce, wyleciał w sumie dzis, a zastapił go diamentowy Blake. Spróbuj, polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest lepszy, niż Haywood, a nie musisz blokować kart za niego. Jest szybki, nie traci piłek, daje rade nim blokować, przechwycić. O wsadach