Wpis z mikrobloga

Dlaczego inpost mnie #!$%@?:
-kurier przykleił mi raz awizo do drzwi wejściowych do bloku taśmą klejącą, w dodatku cały dzień siedziałem w mieszkaniu
-kurier podrobił mój podpis i wsadził mi polecony do skrzynki do której ledwo wszedł bo były w kopercie jakieś pierdoły z allegro
-strona inpost z wyszukiwaniem punktów obsługi nie działa
-jedyne puntkty gdzie moge nadać paczke to jakieś #!$%@? żabki, stokrotki

Sami na siebie kręcą bicz.

#inpost #gorzkiezale
  • 6
@leszkuuu
Tez kiedyś dostałem awizo od inpostu na drzwi do klatki. Paczkę wydali mi bez okazania jakiegokolwiek dokumentu bo przecież mam awizo. Każdy przechodzący ulicą mógł je zabrać.
Super system bulwo.
@leszkuuu: U mnie zostawia awizo normalnie jak kogoś nie ma, a paczkę w sklepie i zeby ja odebrać trzeba się jakiej Grażynie legitymować bo damo awizo w ręku nie wystarczy xD
Ogólnie takich listów nie odbieram bo nie będę pokazywał dowodu osobistego jakiejś kobiecie by mogła sobie dane spisać na kartkę jakąś. Ja wole dopłacić i nie dawać spisywać moich danych z dowodu jakiejś pani Grażynie.
@leszkuuu: nie ma się co dziwić, że inpost #!$%@?, skoro ich "listonosze" to ludzie pracujący na śmieciówkach za najniższą krajową, od której odejmowana jest "dzierżawa" czegoś tam i wychodzi 6 zł za godzinę.

Jedyny sposób na pozbycie się tego raka to zaprzestanie korzystania z ich usług. 100 razy wolę zapłacić 20 zł za kuriera, niż cebulić na przesyłce i potem się dziwić, że takie coś się #!$%@?.