Wpis z mikrobloga

Oglądam sobie tego DreamHacka w Vegas i mnie naszła taka refleksja na temat NiP-u, jak czas i obecna scena zweryfikowała ich legendę.
Zawsze miałem sporą sympatię do tej drużyny, i w sumie nadal mam, ale ich gra już od dawna to jest dno. Na Majora nie pojechali w ogóle bo dostali #!$%@? do 2 z jakimiś ogórkami z Rosji (BO1, ale mimo to nie przystoi takiej drużynie), teraz przyjechali niby na ten turniej i wyszli z grupy, ale 0:11 w pewnym momencie na Cloud9, brak jakiejkolwiek walki podjętej z Astralis...Już nie wspomnę o wielu turniejach gdzie nie wychodzili z grupy. Nastały czasy gdzie jest bardzo dużo drużyn które w kantera grać potrafią i jak widać, NiP sobie zwyczajnie nie radzi...
#csgo #przemysleniazdupy
  • 9
@Perlo: Ale kilka wygranych turniejów niczego nie zmienia w ich sytuacji, bo nie ma tam po prostu niczego w tej drużynie. Ani wiary, ani jakiegoś polotu, ani nawet chęci spróbowania czegoś nowego skoro już nie wiem od kiedy grają wszystko na jedne kopyto.
@nn1upl: mnie szczerze ciekawi, czym to jest spowodowane? Czy po prostu kiedyś pozostałe drużyny nie były tak doświadczone, nie przykładały tak mocno uwag do taktyk i strategii, nie mieli wyćwiczonych zawodników? Czy po prostu zawodnicy NiPu się wypalili?
Czegoś im po prostu brakuje i nie mogą się pozbierać.
@nn1upl: Jak widac to co my nazywamy marnoscia i brakiem czegokolwiek pozwolilo im troche powygrywac w calkiem dobrze obsadzonych turniejach. Nie twierdze ze to najlepszy NiP jak z poczatkow csgo, bo faktycznie obecnie to dno i metr mulu, ale to zbyt doswiadczona ekipa zeby sobnie z tym nie poradzic.
@NiPGaming: To wasze oficjalne konto? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja mam szczerą nadzieję, że się podniesiecie z kolan i też nie neguję, że parę turniejów wygraliście, ale bądźmy szczerzy...Wasze ostatnie wyniki to coś więcej niż "gorsza forma".
@nn1upl: tak, to ich oficjalne konto.
Nie rozumiem tego stękania na NiP, nie da się ciągle wygrywać. W 2016 zagrali swoje dobrze, 2017 dopiero się zaczął. Pod koniec roku można dopiero zobaczyć, jak im idzie