Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej mirki, za dużo negatywności w tagu #zwiazki, ja podzielę się z Wami moim szczęściem :)
Wczoraj wbił mi się 28 lvl, z niebieskim pojechaliśmy do moich rodziców na weekend i było świętowanko. Naprawdę fantastyczny dzień. W prezencie od niebieskiego dostałam multitoola i solidny scyzoryk oraz bilety na Ghosta, jaram się w opór. Tatko zabrał nas do nowego aquaparku w moim rodzinnym mieście (mama boi się wody, więc została w domu i czilowała), ale zanim spotkaliśmy się na miejscu, niebieski sprawił, że znowu poczułam się jak 18-latka, bo w pobliskim parku urządziliśmy sobie hehe #wykopjointclub. Kurde mirki, to było tak fantastyczne przeżycie, we trójkę śmigaliśmy po zjeżdżalniach jak małe dzieciaki, nurkowaliśmy, pływaliśmy pod gołym niebem, skakaliśmy do wody, mega mega mega fun. Mieliśmy jeszcze w czwórkę wybrać się do pubu na karaoke, ale po tych wszystkich wrażeniach padłam jak kawka przed tv, a faceci drinkowali i oglądali seksmisję. Dziś z rana rodzice pojechali do lasu na swój cotygodniowy jogging, a my jedliśmy śniadanko w łóżku oglądając "Powrót do przyszłości 2" i "żony Hollywood" XD. Pełen relaks, bo dziś wracamy do siebie, a od jutra powrót do szkoły, bo koniec ferii, a po szkole praca, w której wkrótce czeka mnie awans. Powiem Wam Mirki, że jestem szczęśliwym człowiekiem.
Życie jest piękne ()

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 5