Wpis z mikrobloga

@JustBarrel: Tak się składa, że jestem z tematem na bieżąco bo interesuje się produkcją muzyki (co nie znaczy, że sam jestem muzykiem, ale śledzę konkurs od wielu lat) i poza Flashlight jedynie Reason uważam za utwór dobrze wyprodukowany. Faces jest naprawdę niedopracowane, stopa tak nie siedzi że nie wiem kto to przyklepał - w końcu słychać tam irlandzkie naleciałości, a tu bębny, rytm to bardzo ważna sprawa. Utwór rokujący, do dopracowania.
@piker: Twoje argumenty mają się nijak do eurowizji, na której praktycznie rok w roku jakieś "zapożyczone" albo "kiczowate radiowe" piosenki są na wysokim miejscu albo nawet wygrywają.
Najlepszy przykład to Mans jak już ktoś powiedział. Serio może ty nie lubisz popu i ciężko ci zdzierżyć lanberry albo voiceless, ale spójrzmy na ostatnie lata: Poli Genova - "If love was a crime" 4 miejsce z jedną z najbardziej popowych piosenek, jakie się
@piker: Twoje argumenty mają się nijak do eurowizji, na której praktycznie rok w roku jakieś "zapożyczone" albo "kiczowate radiowe" piosenki są na wysokim miejscu albo nawet wygrywają.

@JustBarrel: Problem, widzisz jest taki, że tamte utwory słuchałem X lat wstecz i wciąż potrafię skojarzyć, Voiceless znowu nie pamiętam nic a nic.

@piker: Szwed wygrał dwa lata temu dzięki takiemu zapożyczeniu.

Najlepszy przykład to Mans jak już ktoś powiedział. Serio może