Wpis z mikrobloga

Dawno nie czułem takiego wybuchu radości jak dzisiaj, kiedy strzelił Roman. Dziękuję Panie Romanie za tę bramkę. Może jest pan szrotem wożącym się na pobycie w szkółce Barcelony, ale dzisiaj jesteś królem Wrocławia.

Rośnie we mnie wspolczucie gdy myśle w tym czasie o was, jak siedzicie w domach i klepiecie nieistotne bzdety na komputerach, odbywacie wciąż podobne nieciekawe spotkania towarzyskie. Część z was ogląda najlepsze ligi iberyjską i brytyjską a chwile o jakich marzycie przez rok, dziesiątki tysięcy ludzi przeżywa co kilka kolejek, systematycznie, na polskich stadionach. Rok na żywo czeka się na chwile o których wy marzycie całe życie. Nawet jeżeli pozycja w tabeli nie zachwyca, to rzadko kiedy nie ma znikąd pocieszenia.
Dzisiaj było dużo rzeczy, małych i dużych. Cieszy przerywanie niemal wszystkich ataków, nawet gdy sytuacja wydawałaby się beznadziejna. A gdy jednak sytuacja jest niemal stracona, Małecki strzela obok bramki. Ucieszyła bramka, których nie było na stadionie często i każdą doceniasz jak beduin oazę. Ucieszyła wygrana w meczu u siebie z Wisłą, pierwsza po zabiciu Trzech Królów Wielkich Miast - Śląska Wiesłki i Lechii Gdańsk. Lepsza od wygranych z innymi zespołami.
Na żywo! W świetle reflektorów, na większym ekranie niż jakikolwiek jesteś wstanie sobie kupić/choć sam oglądasz na panoramie 21cali/, z dźwiękiem którego nie zapewni najlepsze kino domowe/choć sam słuchasz na 2+1 pierdzący subufer/. Cała radość z ludźmi i drużyną, którzy całe życie będą koło ciebie. W wartościowej relacji gdy bawiąc się pomagasz klubowi bawić cię coraz lepiej.

Wrocławianie, dlaczego jeszcze nie chodzicie na Śląsk? Niepojęte.

Emocjonujący mecz #slaskwroclaw - #wislakrakow #ekstraklasa #wroclaw #pilkanozna #golgif
0710 - Dawno nie czułem takiego wybuchu radości jak dzisiaj, kiedy strzelił Roman. Dz...
  • 31
@fordern: miałem wrażenie, że byli kibice Wisły w barwach na prostej. Na pewno jeden w szaliku i z dzieckiem, reszta mogła być posiadaczami czerwonych kurtek. Z B było WTSK, Żydzew, Żydzew i Miała matka syna i niektórzy zamieniali Avię na Wisłę.
Bardzo dużo dobrze widocznej policji, raz lekko zakotłowali się przez klatkę z delfinami
Wrocławianie, dlaczego jeszcze nie chodzicie na Śląsk?


@0710: Tak jak już dzisiaj pisałem - wydawanie pieniędzy na polską piłkę to #!$%@? kasy w błoto.

Generalnie wywalanie pieniędzy na chodzenie na mecze to kasa w błoto, a na ekstraklasę to już w ogóle.

Na mecz Śląska (i każdego innego polskiego klubu) nawet za darmo bym nie poszedł.
@0710: Powiem tak: można emocjonować się koszykówką kobiet, można emocjonować się NBA. Chcesz oglądać tych paralityków? Okej, nikt ci nie zabrania. Ale ludzie emocjonujący się ligą hiszpańską czy angielską też jakieś emocje przeżywają. Wolę to niż podniecanie się tymi inwalidami. Zwłaszcza, że wyjazd raz na jakiś czas na mecz poważnej ligi nie jest jakimś wielkim problemem.
Wrocławianie, dlaczego jeszcze nie chodzicie na Śląsk


@0710: bo grają antyfootball, bo jest zimno, bo mi za to nie placą, bo polska liga to pomylka, bo wyprzedali wszystkich najlpeszych zawodnikow, bo są słabi, bo stadion daleko, bo powort ze stadionu z tym calym bydlem to maskara, bo nie lubie ogladac porazek... moge tak wymieniac bez konca
Tak jak już dzisiaj pisałem - wydawanie pieniędzy na polską piłkę to #!$%@? kasy w błoto.


@Eau-Rouge: Lepiej odkładać 10 lat żeby na Real czy inną Barcelona jechać. Nie jesteś kibicem żadnej drużyny ekstraklasy to nie zrozumiesz jej fenomenu. Może być biednie, może być mało spektakularnie, może być żenująco ale jak już kochasz jakiś klub to tak będzie do końca. No chyba że jesteś za Cracovią bo z pejsami wiadomo jak
@0710: bo grają antyfootball, bo jest zimno, bo mi za to nie placą, bo polska liga to pomylka, bo wyprzedali wszystkich najlpeszych zawodnikow, bo są słabi, bo stadion daleko, bo powort ze stadionu z tym calym bydlem to maskara, bo nie lubie ogladac porazek... moge tak wymieniac bez konca


@PanKara: tyle szans na wymówkę a mecz Śląska to dalej jedna z najbardziej emocjonujących atrakcji we Wrocławiu