Wpis z mikrobloga

Wczoraj tu ktoś pisał, że coraz więcej raków jest w grze i to czysta prawda. Już pomijając to, że trafiasz na noobów w swoim teamie. Grałem dzisiaj z kumplem rankedy (ja rising star, on prospect elite) i za dużo nie ogarnia to przegrywaliśmy mecze, normalna sprawa. Ale zdarzyło mi się 2 razy, że pisali 'boost fail' i co chwile coś na czacie. Już nawet nie można sobie pograć normalnie, bo od razu cię zwyzywają... Ah, szkoda gadać...
Powinni zablokować ten czat i zostawić tylko komendy, życie byłoby o wiele prostsze.
#rocketleague
  • 7
  • Odpowiedz
@Lonilele: Jak mam boostować, jak więcej meczy przegraliśmy niż wygraliśmy. Do tego zacząłem grać na padzie i mam może przegrane z 5h, więc sam nie ogarniam. Poza tym granie normali jest bez sensu, tam co chwile ktoś wychodzi itp.
  • Odpowiedz
@Tak_masz_racje: niestety też to zauważyłem. Gram se z kumplem elegancko rankingi na split screenie na PC, nikomu nie przeszkadzamy i czasem nawet dobrze nam idzie, a i tak idioci często wyzywają od ps4 kids, piszą ez mimo że pocili się i wygrali jednym golem itd. Strasznie wkurzające jest to, szkoda że nie można #!$%@?ć czata z gry. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz