Wpis z mikrobloga

#tajemniczaskrzynka #wykopoczta

Alyszek chyba nie sprawdziła poprawności przepisanych Odkrytych Liter i niepotrzebnie kombinowała z odpowiedzią na jedno z pytań, ponieważ nie trzeba było na nie odpowiadać (od tego była karta Szansy omijająca jedno pytanie).

Serdeczne podziękowania dla:
- m__b, który mimo obietnicy całkowicie olał temat (niepotrzebnie go prosiłem bo spodziewałem się tego). Podejście do społeczności wykopu prawdziwe 10/10. Reddit przy was się chowa.
- Solgaz który po aferze uciekł z wykopu i też olał temat mimo obietnicy i mimo proszenia go poprzez ich profil na FB

Szkoda, że nie udało się rozwiązać quizu zwłaszcza w krótszym czasie bo gra tak rozciągnięta straciła ze swojego charakteru i... nagrody, która po tych kilku miesiącach będzie strasznym sucharem :)

Tak czy inaczej ja się dobrze bawiłem przy projektowaniu kart, ich drukowaniu i pakowaniu :) Ale jednak za rok w wykopoczcie będę robił coś mniej angażującego.

#tworczoscwlasna i trochę #chwalesie #szyfrowanie

Wszystkie karty, zadania i odpowiedzi:

http://vault-tec.pl/Wykopoczta/TTOKITN%C5%81ZNZZZACSYISLFOIWTFEV/
  • 4
@Starszy___Pan__: hej, ta nagroda nigdy nie jest sucharem!

przepraszam, zlamiłam. naprawdę siedziałam trochę nad tym, kombinowałam z i bez tej litery, a też z kolejnością ostatnich dwóch pytań (były zamienione) i rozważałam też czy Ł nie zamienić na L albo całkowicie usunąć, wzorem szyfru, który litery polskie po prostu wyrzucał.

ja ze swojej strony muszę Ci jeszcze raz podziękować, bo bawiłam się świetnie, szczególnie zadania, które były dla mnie rzeczywiście wyzwaniem.