Wpis z mikrobloga

@czternastaczydziesci: no ale granatowy to prawie to samo co czarny, co za różnica XD ja nosze białe buty zarówno do czarnych spodni, jak i do jeansów granatowych/niebieskopodobnych i nie widzę różnicy, a jednocześnie nie wyobrażam sobie z czym innym by można białe buty nosić
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: lubię styl lat 90 stąd takie połączenie, staram się zaadaptować oldscool w dzisiejszych czasach w taki sposób aby nie wyglądać na zbyt oderwanego od rzeczywistości a co do dziur w spodniach to mi się podobają
  • Odpowiedz
  • 6
@czternastaczydziesci wszystko pasuje, nie słuchaj stulej, sam chodzę w podartych spodniach, co prawda tylko jak jest ciepło, nie mniej wszystko zgrabnie wygląda. Chociaż ja praktycznie od kilku lat chodzę w sztybletach, zamieniłem je z właśnie adidaskami, do później wiosny od września -sztyblety + podarte spodnie i czarna skóra jako odzienie zewnętrzne + koszulka pod nią
  • Odpowiedz
@czternastaczydziesci: chcesz nosić to, co Ci się podoba i w jakiś sposób się wyrazić? No coś TY! Załóż brązowe trapery, spodnie i górę w odcieniach szarości/brązu czy inne stonowane kolory, głowa w dół, wzrok w podłogę i wyglądaj jak tło dla reszty normalnego społeczeństwa, wszak jesteś nikim! Nigdy nie odbiegaj od tych wytycznych, bo będziesz gimbusem i klaunem dla reszty zjebów na tym portalu.
  • Odpowiedz