Wpis z mikrobloga

@czternastaczydziesci sztosiwo w #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak poważnie to całkiem spoko to wygląda, ale nie wiem czego oczekujesz pytając się na tym portalu ludzi, którzy nie ubiorą spodni o nogawce węższej niż pół metra bo nie są pedałami w rurkach
@czternastaczydziesci: Gościu, pytasz o radę w kwestii ubioru na portalu dla ludzi, którzy z domu wychodzą tylko do pracy i do sklepu xD No to wiadomo, że każdy z nich ci powie, że beznadzieja, bo u niego w pracy nikt tak nie chodzi, a on jest poważny bo ma 26 lat i takie rzeczy to przestał nosić hehe w gimnazjum, zresztą gdzie miałby to założyć jak w pracy tak nie wypada
@Krisskow: @NiedzielnyWykopowicz: czasem się człowiek zapomina, zwłaszcza jak się siedzi na wykopie od początku jego istnienia, tak czy inaczej w obecnym morzu gówna można jeszcze znaleźć osoby, które wnoszą coś wartościowego więc daję ludziom szansę, nikt mi nie zabroni przecież ignorować komentarzy innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@scharlottka: kobiety zdają się mieć zupełnie odmienne zdanie na ten temat, przynajmniej na tym portalu ( ͡º
@czternastaczydziesci: hehe spodnie z dziurami jak gimbus. a koszulka z nadrukiem over 20 lvl jest już passe, w tym wieku tylko koszula, spodnie w kant i brogsy. A tak poważnie jest ok, fajna stylówka na co dzień, a jak się dobrze w tym czujesz to jeszcze lepiej. Jeśli chodzi o sam dobór białych butów do czarnych spodni, to ja lubię takie połączenie w stylu miejskim czy też casualu, ale w stroju
@czternastaczydziesci: czarne z białym zawsze pasuje, także do kolorów. Schody zaczynaja sie przy rzeczach kolorowych, ale widzę ze na to będziemy musieli jeszcze poczekać w twoim wykonaniu. Idzie wiosna, kup coś bardziej pogodnego.