Wpis z mikrobloga

Czarne preludium


[ #pokemirko - tag z przygodami ] [ #pokemonyzzerem ]
<< poprzedni wpis

A już myślałem, że nie wrócę już na tą cholerną pustynię. Niestety, znowu trzeba było przedzierać się przez wydmy do Pustynnego Kurortu (Desert Resort), po to by zagłębić się w katakumby Starego Zamczyska (Relic Castle).

Nareszcie, dotarłem do tych ruin, już mam dość tej burzy piaskowej i miarowego stukotu drobinek krzemu o blachę. Zszedłem po schodach, ku antycznymi, obrytymi hieroglifami ścian piaskowca. Mogłem się tego spodziewać, plazmaciaki! Czy oni nigdy nie odpuszczą?

Jasna cholera, spóźniliśmy się! Ghetist właśnie odchodził wraz ze swoją armią. Nie znaleźli tutaj Ciemnego Kamienia (Dark Stone). Dzięki Arceusowi! Jeszcze jest szansa uratawania Unovy przez zakusami Zespołu Plazma. Zekrom - czarny Dragonoid, to nasza jedyna nadzieja na powstrzymanie tych pomyleńców.

Zadzwoniła do mnie prof. Aurelia i kazała jak najszybciej udać się do muzeum w Perlani (Nacrene City), podobno to nie była rozmowa na Krossprzekaźnik.

Przed muzeum zebrała się pani profesor, jej ojciec, Czempion no i Bianka. Okazało się, że Liderka sali w Perlani odnalazła Ciemny Kamień! Zebrani postanowili przekazać to cacko mnie. Wkrótce miałem się zmierzyć z N i jego białym Dragonoidem. Czuję się jak ten Pikaczu, co miał zanieść Pokeball Przeznaczenia do Mordoru... Jak to szło? " Jeden by wszystkie pochwycić i w ciemności związać"?....

Tak, ciemność. Ciemność zapadła nad Unovą. Moim kolejnym celem jest udanie się do Opelii (Opelucid City) - miasta trenerów typów smoczych. Tamtejszy lider ma coś wiedzieć, jak przywrócić do życia czarnego Dragonoida za pomocą tego kamienia.

Przygodo trwaj!
Pobierz mfek00 - >Czarne preludium

[ #pokemirko - tag z przygodami ] [ #pokemonyzzerem ]
...
źródło: comment_lHjYgbTcayMAgs6IKzXHRo1ChBfr1kBL.jpg
  • 3