Wpis z mikrobloga

@mati9815: najważniejsze to robić coś z tym, samo nic nie przejdzie. Może masz lekkie problemy, ale w przyszłości będziesz silniejszy psychicznie jeśli zrozumiesz siebie, jak działasz. Ja mam trochę patentów i w sumie skupiam się tylko na towarzyskości, zawsze chciałem być tą odważną osobą która nie czuje lęku, może pogadać ze wszystkimi.
@mati9815: dokładnie. Niby egoizm jest zły ale mimo wszystko każdy powinien o sobie myśleć w większości sytuacji, albo możesz przejmować się i być smutnym albo myśleć o sobie i mieć dobry humor. W sumie, czemu miałbym nie podzielić się towarzyskością. Musisz zrozumieć że większość ludzi nie jest zła, tak naprawdę to są dobrzy ludzie , czasami wymagamy od nich za dużo. Do tego też potrzebna jest duża pewność siebie i zmienienie
@mati9815: O kurde firmę założyłeś? Jeśli dobrze odczytuje, że 98 to twój rocznik (a pamiętam z poprzednich wpisów że młody jesteś) to jesteś rok młodszy. :o Szanuję i trochę mnie boli jak czas marnuję, ale dużo pracy nad sobą jeszcze przede mną aby wyjść z tego.