Wpis z mikrobloga

Mirasy od #kodi i #exodus i #trakt
Czy jak oglądnięcie coś w exodusie to oznacza wam tą pozycje jako oglądniętą... Mnie nie oznacza od jakiegoś czasu (kiedyś działało) i strasznie mnie to irytuje ponieważ po obejrzeniu np. odcinka serialu muszę dodatkowo klikać obejrzane w trakt.
Dopiero po tym zabiegu pojawia się ptaszek i w trakt oznacza, oglądnięty.
  • 5
@Mosley: to coś zmienili w exodus, dawniej starczyło standardowo zgodnie z biblioteką kodi chyba dobić powyżej 80%.
Przetestuje.
Wczoraj oglądałem i patrzyłem online na trakt.tv czy w dashboard mam oznaczane co oglądam i na ilu jestem%. Działało i status się na stronie trakt pokazywał, więc może rzeczywiście coś w exodus zmienili i informacje do trakt wysyła, ale nie wysyła już oznaczenia że zaliczone jeśli nie dobiję do 100%.

PS. jak dobiłem
@gchmurka: też tak mam od pewnego czasu, jakiś miesiąc. Napisałem na trakt.tv, ale nie odpowiedzieli mi nic konkretnego do tej pory. Też mnie to wkurza. Moja dziewczyna ma dokładnie taką samą konfigurację i jej działa, ostatnio oglądaliśmy film, którego nie dokończyliśmy do 100% i się zascrobblował, ale spróbuję u siebie z dooglądaniem do 100%.