Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej mirki, mam problem, otóż #rozowypasek, naście lat here.
Od razu zaznaczę, ten wpis jest dość mocno powiązany z tematami #lgbt, więc jeżeli ktoś tego nie toleruje, kogoś to uraża i ewentualnie ma zamiar pisać niemiłe rzeczy w komentarzach - po prostu omiń ten post.

Od kilku miesięcy jestem w udanym związku z dziewczyną, którą bardzo kocham, zresztą z wzajemnością. Kilka dni temu jakoś tak wyszło, że zdecydowałyśmy się na #seks. Był to zarówno jej jak i mój pierwszy raz - było po prostu przeciętnie..

No i dzisiaj prawie znów do tego doszło. Dlaczego prawie? Rano nie zdążyłam zjeść śniadania, a podczas igraszek ściskanie w żołądku nasiliło się, oprócz tego poczułam odruchy wymiotne i po prostu przerwałam, mówiąc, że źle się czuję. Do tego doszły trzęsące się ręce. Czy to ze mną jest coś nie tak, czy powinnam po prostu zacząć się zdrowiej odżywiać i jeść wszystkie posiłki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#seks #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #stulejacontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 12
  • Odpowiedz
Heteryk: Zaraz, to w końcu kwestia związana z LGBT, czy prośba o porady dietetyczne? :P

Opisałaś to trochę mało konkretnie, jakby unikając meritum. Powiedzmy wprost: robiłaś jej minetę i zachciało Ci się rzygać, tak?

Jest kilka możliwych przyczyn. Jedna to kwestie (braku) higieny i rozumiem, że to nie to było problemem, skoro o tym nie wspomniałaś. W normalnych przypadkach wystarczy, że dziewczyna się szybko umyje i to w sumie powinna
  • Odpowiedz