Wpis z mikrobloga

@loquezmk: tez oglądalem i poza ładnym gadaniem nic konkretnego nie powiedział. Na początku powiedział, że cała wizja prowadzenia klubu była jego, a Leśny jest tylko wykonawcą i że wykonał kawał dobrej roboty, żeby za chwile prowadzić wywód ile rzeczy jest źle ogarnięte w klubie (łącznie z transferami, na których zarobili "tylko" 5 mln zł czyli są na plusie). On miał się zająć akademią, a na razie poza zakupieniem gruntów nic w
@parowiec:
teraz Darek będzie zaczepiał ludzi pod stadionem, żeby sobie z nimi zdjęcie zrobić ( ͡º ͜ʖ͡º)
@loquezmk:
nie znam się ale wypowiem się, gdzie on niby błysną inteligencją, bo chyba coś przegapiłem ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Wojt_ASR_:
nachalnie? to nie wiem jaka skala jest tego co teraz Mioduski wyczynia, przecież on jest ostatnio wszędzie, aż boję się lodówkę otworzyć
@loquezmk: równie dobrze mogłeś napisać, że widziałeś Darka w sklepie i powiedział dzień dobry dla pani ekspedientki więc musi być miłym facetem ( ͡º ͜ʖ͡º) haha no tak brakuje argumentów to zaczynasz na mnie szczekać ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakbyś potrafił czytać ze zrozumieniem to byś się domyślił, że chodzi mi gdzie niby podczas całego programu Mioduski błysną inteligencją, bo według mnie
@parowiec: Na jego miejscu zwolniłbym tych PRowców jakich ma bo póki co ich rady to same strzały w kolano, a już jego ostatnia aktywność na TT tak zalatuje tandetą, że nie wiadomo czy bardziej się z tego śmiać czy płakać.