Wpis z mikrobloga

@Nie_mam_nicku: albo jak to w piłce bywa mieli słabszy dzień i im się gra nie kleiła chyba nie oczekujesz że po każdym golu straconym będą sobie darli włosy głowy biorąc pod uwagę to że większości z nich pozycja jest w jakiś sposób zapewniona .
@Aeny: Oczywiście, mogli mieć też słabszy dzień, ale przecież to jest dwumecz. Mając perspektywę rewanżu każdy strzelony gol i każdy jeden mniej stracony może być na wagę złota. Przecież przy 2-0 Barca mogła uznać, że dzisiaj nie jest w stanie rywalizować z gospodarzami. Mogła się wycofać i minimalizować wysokość porażki, co dałoby jej większe szanse w rewanżu.
@Nie_mam_nicku: łyknoł bym to jakby było właśnie 2:0 a nie 4:0 po prostu wyszli z złymi założeniami zresztą barca nie jest aż tak trudna do ogrania jak ma się silną obronę i defensywną pomoc grasz wtedy tam twardo ( Hiszpanie nie są do tego przyzwyczajenie i jedziesz szybkimi atakami ew kontrami przez to że mają dużo zawodników ofensywie// wysuniętej pomocy to a ) nie zdążą się cofnąć b) średnio radzą sobie
@Nie_mam_nicku: Nie zapominaj że jest coś takiego jak taktyka. Piłkarze muszą wiedzieć co mają robić na boisku. PSG narzuciło swój styl gry i piłkarze Barcy nie wiedzieli co się dzieje. Przez 90 minut tylko snuli się po boisku bez celu. Emery taktycznie ich rozpracował.
@Mark09: nie bardzo musiał. Barca Enrique juz od jakiegoś pół roku jedzie na indywidualnościach. Zero ambicji, taktyki...a od tego jest właśnie sztab.@feniks_pn: wow ale zabawne zabłysnąłeś. @Nie_mam_nicku: jest to bardzo możliwe. Zważając na profesjonalizm takie rzeczy nie powinny mieć miejsca...ale. Żal to było oglądać..coś jak 0:4 z Dynamem i dwumecz z Monachium.