Wpis z mikrobloga

@najman: taka była od nowości? Jeśli tak, to wada produktu, jeśli jednak torba w tym miejscu „pracuje” to raczej tego nie unikniesz. To zapewne dwoina, więc dość cienka skóra. Swoją drogą jaka to firma? Bo cena niestety niczego nie gwarantuje.
@najman: No jest to dość mocno widoczne - co to za skóra wg. sklepu/producenta? Podrzucisz jakieś linki? Takie ślady od nowa to raczej skaza, a nie wygląda na miejsce pracujące na pierwszy rzut oka - ale przygotuj się na to że skóra naturalna w trakcie noszenia pokryje się pewną ilością załamań i śladów.
@Pepcioza Zerkniesz fachowym okiem? :D
@najman: BB korzysta z polskich skór, całkiem przyzwoitych. Reklamuj ją, bo to jest wada skóry jako produktu. Ta skóra nie powinna się tak marszczyć, dla mnie to jest błąd przy garbowaniu - parę razy widziałem podobne wady na kupionych kawałkach skóry.
@dGustator @najman : Dwoina licowa wcale nie musi być cienką skórą. To co widać na tym fragmencie to albo efekt "pływającego lica" charakterystyczny dla skór słabej jakości/korygowanych (lico miejscami odrywa się/odkleja od mizdry), albo niedokładnego wklejenia międzypodszewki, albo po prostu pachwina. "Na oko" nie do oceny. Jeżeli masz możliwość i bardzo Ci to przeszkadza - reklamuj i wymień ta taką bez wady. Inna sprawa jest taka że to skóra, i całkowiciwe wolna
@Panzabka: ja mam takie same zmarszczki na ścinkach skóry które mi zostały, w miejscach zmarszczek skóra jest jakby cieńsza, i od strony mizdry też jest jakby była mocniej ścięta/zeszlifowana, choć akurat full grain

Ja osobiście bym reklamował, wada to jednak wada, mnie osobiście takie rzeczy drażnią
@Panzabka:
@dGustator: Dziękuję bardzo za pomoc! Nie przeszkadza mi naturalne starzenie się skóry, ale to pomarszczenie jest jednak wadą i torba wygląda, jak ze skóry drugiej kategorii. Będę ją reklamował. :)