Wpis z mikrobloga

POLSKA AKADEMIA KRYPTOWALUT: MONERO
Jakąś godzinę temu koło 20:20 dostałem surowy tekst wyjaśniający wyczerpująco całą walutę Monero [XMR] wg. wzoru, który umieszczam niżej. Jak widzicie dotrzymuje każdego słowa. Jutro będziecie mieli skończony projekt (PAK) Polska Akademia Kryptowalut: Monero na fb. Będzie to pierwsza wersja rozpoczynająca całą serię PAK: (dla konkretnych kryptowalut). Dzisiaj ukazuję Wam jedynie małą część Monero, ponieważ wraz ze specjalistą postanowiliśmy jeszcze doszlifować surową wersję, która ( jak już wspominałem ) będzie ostatecznie skończona na jutro.

Ja w tej chwili już pracuję nad przygotowywaniem szablonu dla PAK, który będzie dostępny w wersji jedynie graficznej w celu zminimalizowania efektów kradzieży tekstu – przed czym surowo ostrzegam, będę gryzł i strzelał w tył głowy za każdą znalezioną część tekstu nad którymi siedzę dniami i nocami, które nie będą oznakowane jako KryptoPomocnik i podlinkowane do źródła. Przy okazji przypominam, że jak ktoś znajdzie w sieci moje prace bez w/w autorskich podpisów, proszę o info!

A więc oto wzór który zaprojektowałem ( dzięki za kilka wskazówek ) w oparciu o obserwacje dziesiątek kroptowalut uznając, że wyjaśnienie każdego punktu pozwoli opisać każdą z istniejących kryptowalut.

1. Nazwa:
2. Założyciele / deweloperzy:
3. Oficjalna strona:
--- RoadMap
4. Portfele:
5. Cechy: ( czyli np technologie wykorzystywane w kryptowalucie / czym się wyróżnia )
6. Specyfikacja:
--- Algorytm
--- Maksymalna ilość monet
--- Nagroda za blok
--- Czas wykopania bloku
--- Trudność
7. Kod źródłowy:
8. Dystrybucja:
--- Premined
--- ICO
--- Programy do kopania + instrukcje konfiguracji
--- Poole
--- Kalkulatory ( strony www obliczające opłacalność kopania na wskazanym sprzęcie )
9. Blockchain Explorer
10. Istniejące procesory płatności.
11. Giełdy handlujące kryptowalutą
--- Marketcap wykresy z całkowitą kapitalizacją kryptowaluty
--- Dostępne wykresy z ceną: tradingview, coinigy itp.
12. Opis czym jest i do czego służy

Co do wyglądu tego co Wam wysyłam na szybko w załączniku graficznym to się nie martwcie, będzie lepsza jakość i będzie to ładniej wyglądało. Chcę Wam teraz pokazać, że posuwamy się do przodu.

W razie jakiś uwag, wskazówek nie krępujcie się.
Wasz Krypto Pomocnik.

http://i.imgur.com/bNRnHTE.png
(link do screena z fragment PAK:Monero)

#kryptowaluty #moneto #polskaakademiakryptowalut #pak #kryptopomocnik
kryptopomocnik - POLSKA AKADEMIA KRYPTOWALUT: MONERO
Jakąś godzinę temu koło 20:20 d...

źródło: comment_1tIJoNHXzLNLx2keOeETH4i4A2TtqrQw.jpg

Pobierz
  • 6