Wpis z mikrobloga

Mirasy z #webdev Może mi ktoś powiedzieć dlaczego pomimo tego że obrazek jest w bootstrapowym col'u to wyjeżdża poza niego i w mniejszych rozdziałkach #!$%@? mi całą stronę? tzn rozpycha ją i robi się taka biała przestrzeń jak przesunie się stronę. I druga sprawa jest taka że skrypt AOS podobno też lekko rozpycha stronę i od twórcy dowiedziałem się, że na body trzeba nadać overflow: hidden, tylko że wtedy nie idzie scorllować strony na desktopach. Tutaj link do stronki (wiem że dupy nie urywa, ale skupmy się proszę na aspekcie technicznym :)) http://fireart.pl/kkocaj/jmr/
#webdev #frontend #bootstrap #js #html #css #kiciochpyta
  • 11
  • Odpowiedz
@Migfirefox: O tym wiem, ale to wina skryptu który robi płynne przejścia pomiędzy sekcjami, bo te strzałki też są zrobione href'em i z id, dlatego lekko zjeżdża, jeszcze nei wiem jak to ogarnąć bo z js'a kompletnie nic nie czaję :D
  • Odpowiedz
@Migfirefox: Jeszcze przy skalowaniu strony jeden :after mi ucieka do góry ten co jest z prawej strony nad galerią, próbowałem to zrobić @media i max-width, ale to dla praktycznie każdej rozdziałki inaczej się ustawia więc myślę czy by całkiem tego nie #!$%@?ć
  • Odpowiedz