Wpis z mikrobloga

Wczoraj dałem do #rozdajo #aciddrozdajo drukarkę HP, która średnio działa a jednak okazuje się, że jest chyba działającym sprzętem xD Ale słowo się rzekło, kobyłka u płota - drukarkę wygrywa @chachor prowadzący fundację:
Śląska Fundacja Pomoc Niepełnosprawym im. Grzegorza Zymanka w Chorzowie link do strony
Powiem Wam szczerze, że czekałem z niecierpliwością na kogoś komu mógłbym pomóc link (lub pośrednio innym - w tym przypadku).
W rozmowie dowiedziałem się też, że potrzebują materiałów biurowych. Więc jeśli ktoś mógłby ich wspomóc to byłoby super :)
Dlatego żeby ten wpis wybił się znowu w gorące i dotarł do jak największej ilości osób to robię nowe #rozdajo xD
Do wygrania klucz na #steam lub na #g2a o wartości 15€ :) dla wylosowanego Mirka/Mirabelki
Dodatkowo do wygrania nagroda pocieszenia o wartości 5€ dla tego komu pierwszemu uda się rozwiązać problem wchodzenia drukarki w tryb offline link do wpisu Ta nagroda - wiadomo po tym jak @chachor dostanie drukarkę i ktoś magicznie doprowadzi do rozwiązania tego problemu :)
Plusowanie do jutra :)
#pomagajzwykopem #charytatywnie
Pobierz acidd - Wczoraj dałem do #rozdajo #aciddrozdajo drukarkę HP, która średnio działa a j...
źródło: comment_j4vacNX1iRzNfszUFJN3NenoRhMf05Lj.jpg
  • 17
Dzisiaj losowanie trochę wcześniej :) Wybaczcie ale zmienię reguły w trakcie zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zainteresowanie podarowaniem czegokolwiek jest zerowe, dlatego wydaje mi się, że powinienem przeznaczyć wygraną dla fundacji @chachor: :) W załączeniu screen. Miłego popołudnia wszystkim :)

@TomdeX: @toren1987: @Dziki-Malz: @upadlykociak: @WuDwaKa: @Papik: @anagaro:

ps. drukarka będzie odebrana jutro bo dzisiaj miałem meksyk
Pobierz acidd - Dzisiaj losowanie trochę wcześniej :) Wybaczcie ale zmienię reguły w trakcie ...
źródło: comment_9CUaW8pLbvPLmLuowWe1OJY037iU2Mkw.jpg