Wpis z mikrobloga

@Santalajf: czlowiek - ja juz takie akcje widzialem z parkowaniem ze linie domalowywali po zaparkowaniu xd u mnie pod domem moglbym dzien w dzien tylko mandaty #!$%@? i liczyc premie tak bardzo. Gdybym byl psem ;D Potrafia sie we 3 zmiescic na 2 miejsca, kazdy do CM od Ciebie byle sie tylko zmiescic. Czasami patrze z okna i tak sie zastanawiam - jak oni #!$%@? pozniej wysiadaja/wsiadaja.
@Santalajf: @MuchaZ: a teraz pany - ktory tak ladnie zaparkowal, ford czy alfik ;f


@nightstalk3r: logika by podpowiadała że Alfa, bo chyba ostatni jełop by zaparkował tak żeby mieć problemy z wyjściem z auta - zwłaszcza że wystarczyło wjechać przodem i by się idealnie zgrał z sąsiednim autem. No ale skoro @MuchaZ twierdzi że forda nie było, to... no tęgi umysł w tym fordzie. Albo jeden z tych co
to... no tęgi umysł w tym fordzie


@enron: mogło być tak, że jak mondeo przyjechało, to musiało wcisnąć się na styk między #atencyjnatablicarejestracyjna i kogoś po lewej, w wyniku czego po obu stronach zostało równie mało przestrzeni. Ten z lewej odjechał, przyjechało to białe nowe mondeo i zostawiło już więcej miejsca.
@enron: no nie wiem jak tam z miejscami jest, ale jak to było jedno jedyne wolne, to lepiej wysiąść szyberdachem, niż nie zaparkować wcale ( ͡° ͜ʖ ͡°) inna pytanie jest takie, jak wsiadłby ten ewentualny ktoś po lewej, kogo środkowe mondeo by zastawiło od strony kierowcy.
@enron: no nie wiem jak tam z miejscami jest, ale jak to było jedno jedyne wolne


@kokosanki: to jest przy Quattro, z miejscami jest słabo ale bez przesady - obok jest ogromny parking Krokusa (w sporej mierze zapchany przez korpogryzonie w quattro)... czyli lenistwo :)