Wpis z mikrobloga

Noszę się z zamiarem zakupu słuchawek bezprzewodowych ~1000zł niestety za dużo informacji nie ma (brak recenzji porównań).

Po krótkim researchu znalazłem parę modeli:
1. Sennheiser rs 170 / 175
2. Sony MDR-DS 6500
3. SteelSeries siberia 800 / dawny h wireless

Chciałbym je podłączyć do PC jak i ps4 ( więc filmy / gry / muzyka)

Ostatnio kupiłem ps4 wireless headset platinum ( najnowsza wersja ) Jednak prawa słuchawka ciągle szumiała nawet przy całkowicie wyciszonym dzwięku. Oddałem je i teraz szukam czegoś co szumieć nie będzie :D

#sluchawki #audio #bezprzewodowe #gaming #muzyka #kiciochpyta
  • 17
@Dwep: Akurat jeśli o ten model chodzi to recenzji było całkiem sporo i nikt na szum nie narzekał ;/ niestety osobiście nie mam jak tego sprawdzić. (nawet wg niektórych serwisów najlepszy headset bezprzewodowy)

Używałeś / masz ?
@Dwep: to mnie zmartwiłeś :D bo to był mój najpewniejszy wybór ;/ ciężko na forach znaleść jakieś informacje o tym. Nie ma za wielu zwolenników bezprzewodowych rozwiązań ;(

Edit: Co do Platinum od sony to na początku szumu nie było pojawił się po paru godzinach z tego co wyczytałem jest to wada fabryczna nadajnika i że normalnie szumu nie ma. Tylko nie chciało mi się bawić wymiany towaru po 4x jak
@Leniek: Tylko tutaj mamy bluetooth nie podłącze tego z moim pc :D ani z ps4 chyba że bym jakiś uber dongiel kupił a szczerze mówiąc mam złe doświadczenia z donglami i dźwiękiem po bluetooth na kompie. (Na telefonie i tablecie wszystko super) PC dźwięk przytłumiony a do tego jak się włączy mikrofon to dźwięk przechodzi na mono ( na telefonie tego nie ma) przynajmniej tak miałem z słuchawkami motorolii Motorola HT820
@Fantomkiller: jeśli CI sie nie spieszy, to poszukaj jeszcze sprawdzonego dongla BT z aptX i wybieraj w słuchawkach z BT które też wspierają aptX. A do ps4 po kablu nei da rady do pada podłaczyć słuchawek? aurvany mają kabel odpinany
@Leniek: Przetestuję z tymi z motorolli ht820 jeśli zadziałają no to trzeba będzie się za jakimiś BT rozejrzeć. Tutaj do tych sony / sennheiserów przyciągały mnie opcje możliwości włączenia trybu 7.1 do gier / podbicia bassu i wejscie optyczne
@Fantomkiller: no to w skrócie

symulowany 7.1 w słuchawkach to szajs, niestety

po bt i tak idzie cyfrowo więc wejście optyczne da ten sam efekt

creative ma aktywną redukcje dźwięków otoczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie namawiam, nie testowałem, ale podrzucam sprzęt, bo ma ficzery które Tobie mogłyby się przydac, no i zawsze po podpieciu kabla masz zwyczajne słuchawki z ANR
@Leniek: Wiesz te soniacze grały dobrze efekt był super jeśli chodzi o gry / filmy naprawdę robi to robotę :D w porównaniu do moich superluxów a muzycznie w stereo też grały podobnie (wiecej basów) niż HD661
@Fantomkiller: Najlepiej sprawdzić na sobie organoleptycznie. Wrażenie jakie na mnie zrobił ANR w Bose jest nei do opisania. Tak więc dorzuciłem Ci jeszcze jeden model do wyboru :P może coś Ci się uda z tego sprawdzić