Wpis z mikrobloga

@dancap: taaa, przypomnij sobie luźne zawiasy w 3dsach, i teraz pomyśl co by musieli zastosować w takim czymś, żeby materiał się szybko nie męczył. Jest to w ogóle nieprzemyślany fake, więc nawet pomarzyć nie ma sensu :I
@Drakalen: Zawiasy to kwestia odpowiedniego zaprojektowania. A pomysł bardzo przemyślany jak i do kwestii 3DS jak i wykorzystania konsoli jako pad z jednym ekranem do gier z WiiU na TV.
@dancap: Pomysł w ogóle nie przemyślany. Zła bryła, zbyt wysokie parametry, analogi za wysoko, jakieś porty po prawej akurat tam, gdzie jest ręka, nakładanie ekranu na ekran (albo gruba konsolka z jakąś przestrzenią pomiędzy nimi albo w #!$%@? rys.) Nie zrozum mnie źle, coś podobnego, mianowicie jakiś składany drugi ekran, aby móc DSa przekształcić w takiego nowszego GBA etc. byłoby po prostu świetne, no ale na prawdę ciężko by było to
@nokash: Zegarek. ( ) No przecież takie 3-5 godzin w 3dsie styka. Nie problem wziąć powerbank czy coś, ale wyobraź sobie coś o mocy WiiU i tak małych rozmiarach. Nie te czasy, jeżeli chodzi o wydajność baterii.
Zegarek. ( ) No przecież takie 3-5 godzin w 3dsie styka. Nie problem wziąć powerbank czy coś, ale wyobraź sobie coś o mocy WiiU i tak małych rozmiarach. Nie te czasy, jeżeli chodzi o wydajność baterii.


@Drakalen: możliwe, że niedługo nie trzeba będzie sobie wyobrażać, wystarczy poczekać aż wypuszczą mniejszą wersję Switcha. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Drakalen: Ale mi chodzi tylko o sam koncept, podejście do następcy a nie o sam efekt końcowy który jest tutaj faktycznie nie ergonomiczny. Najbardziej ciekawi mnie jak dostosować gry z 3DS pod 720.
Poza tym może przeceniam urządzenia mobilne ale telefony już mogą rywalizować z WiiU jak sprawdziłem jego specyfikację. A nowy snapdragon 835 ma być naprawdę potężny.

@monochromatycznie: Ale to jest koncept również z jednym ekranem. Dla mnie drugi
@dancap: No fakt, taki następca na pewno miałby kompatybilność z 3dsem. Co do dostosowania do 720 to myślę, że byłoby jak teraz z kompatybilnością dla DSa. Po prostu rozciągnęliby to w innych proporcjach :)