Wpis z mikrobloga

Ej #rozowepaski z jakiej firmy polecacie szpilki, żeby były wygodne, dobrze wyprofilowane i stabilne? No i wiadomo, cena matters xD
Kupiłam 4 pary na wyprzedaży na #zalando bo mnie cena skusiła, ale no kurde idą do zwrotu bo są po prostu krzywe i niestabilne i 4 metry ciężko było w nich przejść. No żeby szpilki się gibały ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ogólnie to potrzebuję 3 par ( czarne matowe, nudowe świecące i jakieś kolorowe np miętę albo morskie). Raczej bez bardzo agresywnego szpicu, ale drobny może być. I też nie takie super wysokie 12cm, tylko takie ok 7-8 :D

#modadamska #buty #uroda
  • 25
@Shyvana: ryłko i kazar. w ryłko znajdziesz raczej bardziej stonowane modele, w kazarze bardziej szalone. Ceny są no cóż... Ale ja np. czarne zwykłe od ryłki kupiłam z 7 lat temu i te buty są coraz wygodniejsze co roku i nie widać po nich lat ;)
@Shyvana: Kupiłam niedawno w stradivariusie, zamszowe szpileczki... są niesamowicie wygodne! Poza tym jeśli nie chcesz, żeby były za drogie to polecam DeeZee, ogromny wybór, całkiem ładne.
Badura i Kazar - miodzio ()
@Shyvana: Różowy pasek jest zadowolony ze szpilek z Gino Rossi - dużo lepiej wyprofilowane w porównaniu do jakichś z Zalando, mimo że trochę wyższe to wygodniej i stabilniej się jej chodzi, do tego mniej męczą nogi. Model skórzany oczywiście.
Polecam gorąco buty z Venezii. Troche kosztują fakt, ale często można trafić na promocje. Raz że są super wyprofilowane, w 11 cm szpilkach w ogóle nie czuć wysokosci, a dwa że są super jakościowo.
@Shyvana: to jak ja też przeżyję bolesny zawód to będzie na ciebie, bo przez twój wpis się skusiłam XD jak to dobrze, że w zalando chociaż przesyłka i zwrot za free... :P

W ogóle ja już przestaję wierzyć że istnieje coś takiego jak wygodne szpilki. Kupiłam sobie kiedyś prześliczne skórzane botki na słupku i grubej podeszwie, niby dość wysokie, ale w sklepie były cudowne, jakbym nic na nogach nie miała... po
@Kolmetoista: A które zamówiłaś? Te bardziej zielone czy niebieskie? Wstawiłabym zdjęcie, ale już mi się nie chce rozpakowywać bo zapakowane do zwrotu na jutro, ale podstawa buta była cała "pofalowana", przejechałaś palcem i czuć grudki ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak je postawiłam na stoliku to się same z siebie gibały.

No i kolor też trochę przekłamany, bo w sklepie wygląda na miętowy ( miałam te minty właśnie)
@Shyvana: Ja brałam błękitne. Nie wiem, może jednak będę miała farta i moje będą ok ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Kolor czy będzie mniej czy bardziej intensywny to w przypadku tych szpilek akurat rybka... ale miałam dokładnie to samo z lakierem hybrydowym który ostatnio kupowałam. :3

Na moim lapku te buty wyglądają żółtawo :D
@Kolmetoista: To ja nie wiem, u mnie wyglądają jak pudrowy róż xDD Ale serio, przyszły nawet nie żołtawe tylko takie staro-żółte jak babcie noszą xD

Nie wiem, może moje jakieś felerne :( A rozmiar wzięłaś o 1 większy? Bo ja wzięłam o 1 większy i były też za duże xD