Wpis z mikrobloga

@rozowepasserati: nie, nie podobają nam się. Chyba jedyne osoby, którym się tego typu kopyta podobają to właśnie Karyny i to dość konkretnego sortu. Ani to ładne, ani zgrabne, o wygodzie zapewne nie wspominając (bo w końcu nie dla wygody panie szpilki noszą). Więc po co? Bo jakiś pedałkowaty idiota występujący jako kreator mody, powiedział, że w tym sezonie modne? Też nie, bo o ile się znam na modzie damskiej, to już
  • Odpowiedz
@rozowepasserati: Szpilki ogólnie wyglądają średnio, ale zdecydowanie najgorzej ze wszystkich opcji wyglądają szpilki ze szpicem. Pierwsze skojarzenie to wiek 50 lat + menopauza i kryzys wieku sredniego. Więc z dwojga złego te które ty wstawiłaś są duzo brzydsze i bardziej karyniaste.
  • Odpowiedz
@rozowepasserati: Balerinki, czasami nawet vansy/trampki czy inne sportowe buty mogą wyglądać bardzo fajnie. No i szpilki też czasami mogą wyglądać bardzo spoko, ale wg mnie im... skromniejsze, tym lepsze. Trudno dokładnie opisac :)
  • Odpowiedz
@Czarny_Klakier: Dla mnie po prostu taka klasyczna szpilka, bez 5cm platformy wyglada najbardziej elegancko i klasycznie. A na tym mi najbardziej zależy. +takich z zaokrąglonym przodem już chyba nie produkują :D

@yoreciv: podsumowując niech każdy nosi to, w czym mu najwygodniej i co mu się najbardziej podoba :D
  • Odpowiedz
@rozowepasserati: Według mnie, bez platformy da się nosić max 8 cm, bo później, na sam widok szpilek, które pokazałaś, dostaję skurczu łydki (pomijam już szpic i i lakierowany plastik). Platforma, którą pokazał Op, też jest przesadzona.
  • Odpowiedz