Wpis z mikrobloga

Ktoś kto będzie ogarniał co i jak z tymi cudakami? :P Trzeba by zrobić przegląd i rozrząd, a boję się dać maszyny tak byle gdzie :P


@anonim1133: masz blisko do Dzierżoniowa, polecam MTS. Aczkolwiek terminy bywają odległe.
  • Odpowiedz
  • 0
@hrumque względnie. Musiał bym załatwiać jakoś transport już jednak... Liczę na to, że Wrocław jest na tyle dużym miastem, że znajdzie się jakiś spec na miejscu :-P
  • Odpowiedz
  • 0
@pamietamfanzonuna nie potrzebuje lawety, auto na chodzie.
Średnio mam czas na takie wyprawy, a laweta by kosztowała krocie :-P Nie jest to też jakaś kosmiczna technologia przecież, aby jeździć na koniec Polski? Mimo wszystko jest to względnie normalny silnik spalinowy?
  • Odpowiedz
@anonim1133 silnik normalny, ale Mirek Mechanik może w nim #!$%@?- Nie, nie zepsuć, #!$%@?- masę rzeczy. Serwisowałem swoją u 5 różnych przed pojechaniem do MTS i żaden bie umiał zrobić prawidłowo. Nie mówiąc już o tym że za samo skorzystanie z podnośnika na 10 minut (chciałem podnieść auto, sam sobie pomierzyc, trwało to krótko) jeden z mechaników policzyl mi 5 dych. Bo Subaru. -.-
  • Odpowiedz
  • 0
@pamietamfanzonuna ugh... Nie podoba mi się to co piszesz xD
Ogólnie dlatego szukam po poleceniu kogoś. Bo poprzedni samochód... Jemu krzywdy zrobić się nie dało xD A o tego się martwię :-(

@contraband to poczytam jeszcze może coś więcej znajdę. Zawsze coś, dzięki!
  • Odpowiedz
@anonim1133 jeśli chcesz mojego polecenia to masz je wyżej :) nie polecam ani nie odpowiadam za mechaników "o których słyszałem że są dobrzy". Mam jednego spory kawał ode mnie i póki będę jeździł Subru, będę smigał do Dzierżo. :)
  • Odpowiedz