Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki z #krakow mam dla was walentynkowe #rozdajo ()
Kultowe piwo jasne "Pan tu nie stał" :)
Wystarczy, że podzielisz się śmieszną/żenującą sytuacją z Twojego randkowania (nie tylko z walentynek). Osoba z największą ilością plusów wygrywa ( ), komentarze do godziny 20 dnia 13 lutego. Odbiór wieczór w walentynki (ewentualnie wcześnie rano, bo praca. Napiszę do wygranego na priv) W przypadku braku zainteresowania, sama je sobie wypiję xD
Niech wygra najlepszy (ʘʘ)
#walentynki #piwo
M.....i - Mireczki i Mirabelki z #krakow mam dla was walentynkowe #rozdajo (。◕‿‿◕。)
K...

źródło: comment_rpHbB043qSbyarbmCNeqfv2gRfpsQ1TO.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@MonikPierszyDrugiTrzeci: Umówiłem się kiedyś z poznaną na wycieczce dziewczyną na takie ognisko dla uczestników jakiś czas po wyjeździe. Byłem wtedy mało pewnym siebie gimnazjalistą. Na ognisku jak to na ognisku, przypiekłem jej kiełbaskę ( ͡ ͜ʖ ͡), ale niezbyt się odzywałem bo byłem zawstydzony motzno. Następnie zaczęły się piosenki przy ognisku i jedna była taka, że trzeba było osobą po prawej i lewej stronie przybijać "piątki"
  • Odpowiedz
@MonikPierszyDrugiTrzeci: Umówiłem się na randkę, podjechałem pod jej dom, a ona się spóźnia i spóźnia. Ważne jest to, że jeszcze byliśmy umówieni z jedną znajomą tak na sekundę, a dziewczyna (znajoma) mieszkała w nieciekawej okolicy i się ciemno robiło. No i wchodzi w końcu do samochodu, ja jej mówię że się bardzo spóźniła i musimy jechać już. Dostałem za to w twarz. Za to, że ona się spóźniła.
  • Odpowiedz