Wpis z mikrobloga

Mirki, jestem już oficjalnie stara - za młodu nie wiedziałam co to kac, dzisiaj wystarczą 4 drinki, żebym na drugi dzień czuła się bardzo nieswojo ( ͡° ʖ̯ ͡°) Obecnie alkohol piję baaaaardzo rzadko, od wielkiego dzwonu jak to mówią ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dodatkowo od grubo ponad pół roku nie jem chińskich zupek (duma!), które naprawdę lubiłam i nadal lubię, ale nic nie było w stanie mnie złamać, żebym po nie sięgnęła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale dziś czuję się tak kiepsko i na nic nie mam ochoty, a chciałabym zjeść cokolwiek żeby przynajmniej chwilowo zapełnić żołądek i jedynie kluchy w glutaminianowej zalewie zdają się mnie nie odpychać ;/ Niebieski idzie zaraz po hot dogi dla siebie i nie wiem czy złożyć zamówienie na zupinę :<

#kac #gorzkiezale #alkohol #oswiadczeniezdupy
  • 35
wiesz ile ten makaron siedzi w żołądku? poczytaj to Ci się odechce ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Zukiernick: Niech siedzi, bo dzisiaj chyba nic nie zjem a to zapewne pogorsza mój stan :D Zjadłam co prawda kanapki i kilka faworków rano, a potem już całe nic
serio wam smakuje to gówno? XD


jak byłem gówniakiem to jadłem jak mame była w pracy, a 10 latek sobie musiał poradzić ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale teraz to nawet nie dam psu - tfu

@Zukiernick: No właśnie mi smakuje, chociaż nigdy nie traktowałam tego jako posiłku, żarłam raczej tak jak normalnie je się czipsy czy inne zagrychy, albo jak naprawdę nie miałam czasu na nic innego
a nie lepiej złożyć zamówienie na sos do spagetti ze słoika i jakiś makaron?


@AsiaNaprawia: Stać przy garach mi się nie chce i w sumie tak jak uwielbiam makarony i często je robię, tak dzisiaj w ogóle mnie to nie rusza :D