Wpis z mikrobloga

@Singularity00: To już zależy od tego co potrzebujesz. można kupić jednego huba, którym podłączysz wszystko i nie musisz za każdym razem jak chcesz wyjść tego wszystkiego odpinać tylko pozbywasz się jednego kabla. Sam zastanawiałęm się nad wersją 2015 ale doszedłem do wniosku, że będę potrzebował tylko 1 przejściówki z hdmi i ewentualnie usb, a reszte portów mam w monitorze.
  • Odpowiedz
@wytrzzeszcz: różnica jest w zasadzie tylko w nazwie. Producenci zaczynają odchodzic od tzw stacji dokujących - np nowe modele latitude della nie posiadają już portu dokowania :)
  • Odpowiedz
@vasil dla mnie MacBook to najlepszy komputer ale sam iPhone nie przekonał mnie. Miałem tydzień i oddałem... Zaś MacBook już jest u mnie 3 lata i dopóki będzie działał to bede na nim pracował :)
  • Odpowiedz
@Abovd: bardzo. Tamten model może być kiedyś fajny, ale pierwsza iteracja nie jest po prostu udana moim zdaniem. Będzie za jakiś czas już wszystko natywnie na USB C, może zmądrzeją i przywrócą magsafe i poprawią baterię. Aktualnie to po prostu eksperyment na fanach, a nie profesjonalne narzędzie pracy. To jeszcze nie era powszechnego USB C i nie czas na wyrzucanie HDMI jako, że monitory nie mają USB C w standardzie.
  • Odpowiedz
To już zależy od tego co potrzebujesz. można kupić jednego huba, którym podłączysz wszystko i nie musisz za każdym razem jak chcesz wyjść tego wszystkiego odpinać tylko pozbywasz się jednego kabla. Sam zastanawiałęm się nad wersją 2015 ale doszedłem do wniosku, że będę potrzebował tylko 1 przejściówki z hdmi i ewentualnie usb, a reszte portów mam w monitorze.


@kogi: wiem, że można ale nigdy nie wiesz co ci będzie potrzebne
  • Odpowiedz
Trochę bawią te wszystkie argumenty o szpanowaniu i wyższości PCtów nad makami bo specyfikacja sprzętowa za tą samą cenę lepsza itp. itd. Autobus też ma mocniejszy silnik i więcej przewiezie ludzi niż osobowy a nie każdy chciałby autobus... Każdy kupuje co potrzebuje lub chce, jeden musi mieć pierdylird portów i możliwość wymiany bebechow na nowsze innemu wystarczą 4 porty USB i wszystko wlutowane na stałe bez opcji wymiany. MacBooki się sprzedawały, sprzedają
  • Odpowiedz
@kogi: ThinkPady to już też szajs. 530 chyba jeszcze dawały radę, później kupa. W 540 więcej płyt wymienilismy w trakcie 3-letniej gwarancji niż ich kupiliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Abovd: Bardzo fajny komputer, sam mam MBP 15" poprzedni model. Chociaż mam stacjonarkę mocniejszą to i tak dużo lepiej mi się korzysta z macbooka. PCta włączam tylko jak chce sobie pograć. Na macbooku wszystko działa lepiej, zaczynając od takich prozaicznych rzeczy jak szybkość ładowania stron a kończąc na wirtualizacji systemów operacyjnych. Żeby maszyna wirtualna działała szybciej na laptopie niż na stacjonarce, to dopiero pokazuje stopień zoptymalizowania softu ( ͡°
  • Odpowiedz