Wpis z mikrobloga

@vasil: Mam wszystkie trzy sprzęty - MBP, iPad, iPhone natomiast nie uważam ze posiadając jeden z nich od razu powinienem posiadać pozostałe. Ludzie maja różne potrzeby i niekoniecznie ktoś kto ma iPhone musi chcieć mieć Mac i odwrotnie. Z nas dwóch to ty wpadasz do tematu i niepotrzebnie atakujesz gostka.
  • Odpowiedz
@vasil: synchronizacja działa z uslugami googla oraz z windowsem tez. Brakuje moze kontynuowania oglądania strony czy pisania dokumentu, ale to tez da sie webowymi narzedziami apple ogarnac
  • Odpowiedz
@vasil: Trzeba mieć straszne ego by porównywać te sprzęty do sportowego samochodu. No ale fakt niektórzy kupują Apple bo lubią i korzystanie z tych rzeczy daje im przyjemność i podnosi produktywność, niektórzy chcą szpanować. Ty jesteś w drugiej grupie -> czarnolisto.
  • Odpowiedz
@prawdziwek: tak, ale widziales jak to jest proste i inuicyjne w apple? win i android jeszcze nie radzi sobie tak, dla mnie to bardzo duza zaleta dla korpo ludków czy innych zwykłych ludzi, którzy nic ponad uzytkowanie codzienne nie potrzebują i liczy się wygoda. Bo inaczej jak można ładować tyle kasy gdy mamy np. 2-3 razy lepsze maszyny za nizsza kwote? To juz nie kwestia gustu, a tylko .. no wlasnie..
  • Odpowiedz
Trzeba mieć straszne ego by porównywać te sprzęty do sportowego samochod


@Rupertciak: xD ego? bo wybrałem po prostu takie porównanie ? to trzeba po prostu mieć problem ze sobą, by nie zrozuieć porownania i doszukiwać się w drugiej osobie czegoś, gdy chodzi o zwykłe przełożenie mysli. Polecam wyleczyć swoje zapędy do nadinterpretacji na rzecz komunikacji.
  • Odpowiedz