Wpis z mikrobloga

#zoho #serwery

Właśnie staram się skonfigurować zoho mail... wszystko spoko, ale #!$%@? w panelu jest taki, że się odechciewa.
Sam serwis daje fajne możliwości dla małej firmy do 25 userów za darmo. Niestety UI/UX jest masakryczny.
Za chwilę testy Bitrix24.
  • 15
@ShpxLbh: A asana posiada opcję mailservera, wydawało mi się, że tam jest tylko tasktracking?
Wcześniej mieliśmy hosting współdzielony i maila outofthebox, przerzuciliśmy się na vps, a nie chcę bawić się w zarządzanie mailserverem, więc główną opcją w stylu cebuladeals i jak zwykły jansuz, szukam serwera mailowego za free xD, najlepiej połączonego z crm i tasktrackingiem, ale jednak główną funkcją dla mnie jest mailserwer
@pokukma: a chyba że tak. linuxpl.com ma tanie serwery, ew. vipserv.org na miesiąc śmieszne pieniądze są.
nawet nie wiedziałem że takie portale są o jakich mówisz - łączenie tych usług w jedno i sprzedaż pakietów nawet spoko opcja dla leniuchów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ShpxLbh: zoho ogarnia to wszystko, ale UI/UX już mnie tak tam wku... denerwuje, że nie mogę, minusem bitrix24, jest to, że hostuje skrzynki na Yandex.ru xD, ale za darmo. Przetestuje ich do końca to coś o tym napiszę w komentarzach.
@ShpxLbh: Niestety wygląda na to, że o Britix24 nic więcej dziś nie napiszę, bo od godziny nie chcą zweryfikować moich rekordów MX :)

Ale mogę powiedzieć, że:
UI/UX bardzo przyjemny i prosty
Aplikacja jest mega intuicyjna i prosta.
Bogata funkcjonalność.
Polska wersja językowa
@Shirako, czekam na Bitrix24, który twierdzi, o zgrozo, że rekordy MX potrzebują do 72h na rozpropagowanie. Nie mogę się z nimi spiąć.

Testuję na szczęście na świeżej domenie, ale jak dalej tak pójdzie to zapłacę za G-suite i go zintegruję z bitrixem.
@pokukma: działa i to chyba tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na początku dodaje się skrzynkę "główną". Wyrzuciło mi tam błąd, skrzynka się założyła, ale nie mogę nią zarządzać. Nie mniej jednak działa.
@Shirako: Działa, działa w porządku, bardziej intuicyjne niż ZOHO, ale dupy nie urywa. G-Suite to to nie jest. Ehhh... Chyba trzeba sięgnąć po cebuliony. a CRM chyba jednak selfhosted. + JIRA na bugtracker-a