Wpis z mikrobloga

@Mation: Hmm, z tym i tak bym nie wziął to trochę śmieszne, skoro dają auto swojemu synowi to chyba nie po to, że ich nie stać tylko dlatego, że chcą ;> Ale jeśli tak jest jak piszesz to gratulacje mireczku! Pamiętaj, żeby ponad wszystko do nowego auta zabrać ze sobą rozum i nie rozwalić go na pierwszej latarni jak kierowca BORU
@Grzabek: Pierwsze kilkanaście miesięcy jeździłem samochodem ojca. Tankowałem za swoje i dokładałem się do napraw. Teraz chciałem kupić coś w 100% swojego na co sam zapracowałem. Zajebiste uczucie jechać swoim pierwszym samochodem, na który sie samemu zarobiło ;) (I chodziło mi o to, że nie wziąłbym od nich kasy na kupno samochodu).
@Mation: No może hajs brać głupio ale jak by mieli jakieś mało używane lamborgini w garażu.... ;> Mój ojciec jest bardzo wrażliwy na punkcie swoich rzeczy dlatego na 18 mi kupił samochód tylko dlatego, żebym nigdy nie ruszał jego ;) Drugie i Trzecie auto kupiłem już sam ale posiłkując się majątkiem z poprzednich, więc teoretycznie jakiś procent rodzicielskiej inwestycji dalej jest ;)
@Mation: Z rzeczy niewymienionych (dopóki nie zacząłem pisać) to płyn hamulcowy (ktoś tylko ogólnie wymienił płyny ustrojowe), CB-radio, flary ostrzegawcze, piłę do cięcia, gaz pieprzowy, koc/ grubą folię jakby trzeba było przewieźć coś brudnego, żwir/ deskę (do deski jeszcze jakieś mocowanie) w przypadku zakopania, lewarek (powinno być oczywiste) i szeroką deskę czy kawałek metalu, żeby nie stawiać lewarka na grząskim gruncie, pochłaniacz wilgoci (żeby się para nie zbierała na szybach),
KawaJimmiego - @Mation: Z rzeczy niewymienionych (dopóki nie zacząłem pisać) to płyn ...
@kurt_hectic To powodzenia jak od 8 lat mowia Ci ze masz dobry plyn chlodniczy.Plyn powinno wymieniac sie co jakies 3 lata albo 30-40 tysiecy km.

@Mation Wez durexy,nigdy nie wiadomo co i kiedy moze sie wydarzyc w czasie drogi ( ͡º ͜ʖ͡º)
@PanG Przed przyjazdem policji normalnie można pić.
Nie radzą rady udownić, że człowiek był pijany podczas jazdy.

Ba. Dwóch pijanych Borowików od Komorowskiego wjechało do rowu. Przyjechała policja i nie zabrali im prawka. Jedynie wyleceli z BOR-u.
Listy niektóre to troche z dupy, zwlaszcza jesli masz maly samochod. No nie wiem dla mnie podstawa to obowiazkowe wyposazenie wiadomo, do tego w schowku maly zbijak do szyb, noż do pasow. Hektolitrow plynu do spryskiwaczy woził nie będę, bo sprawdzam na bieżąco. Nóż do pasów, bo to istotne. Latarka do tego i odpalony Yanosik. Można jechać w trase!