Wpis z mikrobloga

Mirki z tagu #rysujzwykopem. Też macie tak, że nagle trafia was jakaś piękna wizja, staracie się to jak naszybciej anrysować, zeby nie umknęło....! No i wychodzi kupa, albo pasta jajeczna?
Wyobraziłam sobie fajną babeczkę na smoku, która właśnie zmierza ku dużemu miastu (w skrócie). Z 3 minuty to rysowałam i w sumie to na tyle, bo jestem za mało doświadczona, aby to skończyć. :|

#rysyjzwykopem #tworczoscwlasna #wezsiezasiebie
źródło: comment_VfCklLNZEYwKi9Ve41WWaoXYApTD6sTM.jpg
  • 20
@Adry420: Jak zmniejszysz sobie rozdzielczość to nawet fajnie wygląda, ale z bliska to kupa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co prawda to szkic podstawowy, ale wizję miałam dobrą ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Akayari: bo za robotę to trzeba się umieć zabrać. Jak chcesz namalować epickie miasto, to sobie poznajduj referencje epickich miast. Jak chcesz żeby było nad rzeką, to znajdź sobie rzekę z podobnymi ustawieniami światła itp itd. Ze smokiem i panią na smoku może być większy problem ale też można to jakoś przeskoczyć. Ogólnie wśród początkujących obrazkoróbców panuje błędne przekonanie, że każdy pros tak sobie wymyśla i od razu robi mega fajne
@trisek: Wiem, widziałam ostatnio livestreama z facetem, który rysuje od ponad 10 lat. Powiedział prawie to samo co Ty: "Wśród początkujących grafików panuje przekonanie, że my - doświadczeni - jeżeli mamy w głowie jakiś pomysł to hop-siup i rysujemy go perfekcyjnie. A wcale tak nie jest". I zaczął rysować postacie, jedna z krzywą ręką i tak dalej i przy jednej się zatrzymał - "popatrzcie, jest krzywa? Jest. Ale po prostu muszę
@trisek: @Naxster: no włąśnie ostatnio rysowałam taką jak Ty to ująłeś @Naxster ciulową ( ͡° ͜ʖ ͡°) pracę i to wyszło. Jednak stwierdziłam, że wcale jej nie skończyłam, bo skupiłam się na części od bioder w górę (zapomniałam, że rysowałam calą postać ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Wiem, że włosy są do poprawy, ale nie chciałam się skupić w ogóle na kolorach, tylko
źródło: comment_UOkY6fU5HcKzolip9NfjAVMjYWRMRmbH.jpg