Wpis z mikrobloga

Z radością ogłaszam wyniki losowania drużyn dla pierwszego turnieju #mircod ! Zasady turnieju uległy zmianie ze względu na ilość zgłoszeń. Żeby nikt nie czuł się pokrzywdzony to z 36 zgłoszonych graczy zostało utworzone 6 drużyn po 6 graczy. Drużyny rozlosowałem przy pomocy random.org w oparciu o kolejność zgłoszeń uczestników. Pierwsze mecze prawdopodobnie w przyszły piątek i sobotę. Wszelkie szczegóły będą podane na dniach. Tak prezentują się nasze drużyny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Team 1: krootki, blacth, Chill, zjemcimatke, TheYoungPope, Dzekson
Team 2: PJ94, przypadkowylogin, rvnow, DanieL, PianoArek, CzerwoneMaki
Team 3: Eugeniusz, Staruch, nemokrinis, vet /zelmer, qual1ty, KuraGigant
Team 4: Ybii, ISTILLLOVEIT, GoSideways, ^!.asdf:, remes, CzloviekMaupa
Team 5: bzzmaja, Janusz, Efen, capslo, mateuszjestfajny, fenomenalnie
miotam
Team 6: goras, BakaPL, Jelonek, Maniura, TW Bolek, Kyperioss

Już wkrótce będą dostępne w formie drabinki. Zalecam wybranie kapitana, który podeśle mi na priva nazwę dla jego drużyny ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
a.....q - Z radością ogłaszam wyniki losowania drużyn dla pierwszego turnieju #mircod...

źródło: comment_fkqzNDdPcMJavi1JIVKICnXRVCfysNC6.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@anubaraq: no i tego, co w przypadku, gdy ktoś nie będzie mógł zagrać w danym dniu albo po prostu zrezygnuje? nie mamy za bardzo zawodników rezerwowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) dlatego imo pewniejsze byłoby rozgrywanie 1v1 double elimination
  • Odpowiedz
@przypadkowylogin: Jeżeli nastąpi jakiś nagły wypadek to mogę pokryć jedno miejsce albo każdy inny chętny co nie zgłosił się do turnieju, a grywa na #mircod W przypadku sytuacji ekstremalnej, gdzie nie ma całego teamu, a drugi byłby obecny w całym składzie, a nikt nie zgłosi tego odpowiednio prędzej to będzie walkower.
  • Odpowiedz
@rvnow: meh, to już wolę wrzucić osobny wpis i po prostu pisać tam albo nie wiem, nawet założyć tag xD ewentualnie na steamie albo evolve
bo jak rozumiem, to musiałbym założyć konto na slacku, ale po co wtedy Tobie mój mail?
  • Odpowiedz
@anubaraq: żeby wyeliminować no-showy można byłoby wymyślić jakiś check-in na 15 minut przed meczem, no ale wtedy i tak na 15 minut przed wiadomo czy wszyscy są :D taki turniej 4funowy z mix teamami niezły pomysł, wiadomo że łatwiej byłoby ogarnąć 1v1
  • Odpowiedz