Wpis z mikrobloga

Z ciekawości - czemu pytasz? ;)


@FilipTraum: z ciekawości. Nie posiadając dz. gosp. nie jest opłacalne kupowanie płatnych narzędzi, które są drogie.
Darmowymi audytu nie zrobisz, co najwyżej przeskanujesz stronę w celu uzyskania ogólnodostępnych informacji
  • Odpowiedz
@Gorasul: oferia i grupy na fejsie to siedlisko Januszy biznesu, co by audyt za "2 ziko" chcieli :D Na szukanie nie mam aż tyle czasu, by szperać po sieci, temu o miejscówki podpytywałem. Niemniej jednak - dzięki za konstruktywną wypowiedź. A ja już myślałem, że wypok to tylko trolle z prawicy i lewicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FilipTraum: Na oferii masz konkrety, jak widzisz, że janusz, to nie odzywasz się i tyle. Podobnie grupami na fejsie, zależy jakie. Na audyty seo nie ma konkretnych miejscówek, bo dotyczy to całej branży działającej w internecie. Co najwyżej możesz szukać po konkretnej branży, jeśli masz w niej doświadczenie, ale tego nie określiłeś.


BTW, dobrze łączyć audyt seo z audytem UX. Zazw. problemy dot. słabej optymalizacji stron wiążą się ze słabym UX.
  • Odpowiedz
@Gorasul: Nikt z normalnych właścicieli stron czy sklepów nie zwraca uwagi na takie e-maile, bo te są wysyłane masowo jako spam bez sprawdzania strony. Ja takie dostaje nawet na dobre zaplecza. Tak samo jak e-maile z ofertą wykonywania stron www na maila firmowego agencji tworzącej strony. Zrób najpierw dla kilku znajomych czy rodziny, udzielaj się na grupach, forach, prowadzi bloga o seo, zrób stronę z ofertą i to itd.
  • Odpowiedz