Wpis z mikrobloga

@HopHands_pl: Ja w dużo strasznych gier usiłowałem grać, świetny (i przerażający jak diabli!) był Alien: Isolation, Clive Barker's: Undying też był świetny, choć mniej straszny, tak samo wyżej wspomniany S.T.A.L.K.E.R. Nie mam jednak wątpliwości, że najlepszą z tych gier był System Shock 2 - za niesamowity klimat, ciągły niepokój, świetny soundtrack i scenariusz - i za to, że nigdy nie udało mi się go przejść, nie na moje nerwy.
Muaarthinos - @HopHands_pl: Ja w dużo strasznych gier usiłowałem grać, świetny (i prz...

źródło: comment_lzbsmAYON4c7dzmKPjcrLCerbVLmNM3J.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@HopHands_pl Cry of Fear - najbardziej przerażająca gra z jaką miałem styczność. Fabuła jest bardzo interesująca. Gra ma jedynie problem z grywalnością, ponieważ przez cały czas rozgrywki ma się ochotę #!$%@?ć ją w #!$%@? ze względu na #!$%@? klimat i strach, jaki budzi w człowieku. Nieraz trzeba było kilku minut w ciszy, żeby zebrać się w sobie do włączenia tej cholernej gry.
  • Odpowiedz
@KwadratowyPomidor2: mnie takie gry, gdzie bohater to ciotą i się chowa pod łóżko bojkotuje, bo zamiast wziąć cokolwiek do obrony to albo się chowa, albo umiera. Wolę survivale, gdzie bohater musi uciekać, ale przyparty do muru musi się bronić. Np. Silent Hill, czy Resident Evil 3, albo najnowszy Biohazard. Horrory tak, ale nie takie, które uwłaczają inteligencji gracza :)
  • Odpowiedz