Wpis z mikrobloga

Netflix wypuszcza produkcję o nazwie "Dear White People". Trailer tego antyBiałego, rasistowskiego serialu możecie zobaczyć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=1LzggK5DRBA. Po co ten serial? Ma on opowiadać o rasowych relacjach w USA, a jest tak naprawdę kawałkiem antyBiałej, rasistowskiej propagandy. Nienawiść do Białych w krajach zachodnich jest powszechna: w internecie, w przemyśle rozrywkowym, w prasie, w telewizji, w polityce, na uniwersytetach. Sami oceńcie ten trailer i czemu on tak naprawdę służy. Promuje #whitegenocide, tylko tyle i aż tyle. A tymczasem...

(((Jack Moore))), tzw. Biały scenarzysta, który jest pochodzenia żydowskiego, pomimo zapewnień o tym, że "Dear White People" to nie jest rasistowska produkcja, uraczył nas wpisem na Twitterze o treści: "Fuck white people".

#nonetflix #marksizmkulturowy #whitegenocide #netflix #seriale
Pobierz
źródło: comment_d0qDNFScYvF9UA544OX0NWH7lIg1MHyS.jpg
  • 9
tego antyBiałego, rasistowskiego


@3shortwords: O jaki będzie cyrk jak to wyjdzie...
Serial opiera się na filmie który był satyrą m.in. na... rasizm czarnych wobec białych xDDDDD
Ta czarna pod koniec zdaje sobie sprawę że jej komentarze są rasistowskie xD

Wielkie brawa dla Netflixa za odwagę do #!$%@? jednym trailerem zarówno białych jak i czarnych :)
(dla mnie całe to BLM i SJW jest tyle samo warte co alt-right... szkodniki)

Odnowiłem suba
@dqdq1: @RoHunter: @Hipokryzja_Wykopu: oglądałem "Dear White People" film, który jak kolega wyżej opisuje był (((satyrą))). Przynajmniej tak to się nazywa, jak możesz pluć na Białych przez cały film 8( ͡° ͜ʖ ͡°)8

dowodu na "uczciwość" twórców tego serialu dostarczył mi scenarzysta, który nienawidzi Białych ludzi i odpowiada za treść tego serialu.

Odszczekam, jeśli się okaże, że ten film jest podziękowaniem dla Białych ze strony reszty
@3shortwords: W ostatnim akapicie przynajmniej wyłożyłeś o co ci chodzi. Widzisz w krótkiej zapowiedzi serialu rasizm wobec białych i się na niego oburzasz, ale zaraz potem wylewasz swój rasizm wobec czarnych. Btw, przejrzałem trochę twój profil i w sumie się wszystko zgadza.
Co do traileru serialu:

Widzisz w krótkiej zapowiedzi serialu rasizm wobec białych i się na niego oburzasz, ale zaraz potem wylewasz swój rasizm wobec czarnych


@RoHunter: ten serial to nie jest żaden wyjątek ani incydent, żebym nie wiedział, jaka agenda za nim się kryje. To zawsze jest ubrane w płąszczyk satyry, sprawiedliwości społecznej, przywileju, ale chodzi tylko o jedno - o rasizm wobec konkretnej grupy ludzi: Białych.

Nie wylewam swojego rasizmu. Wskaż mi, w którym